Чому ви повинні тримати ваш будинок чистою

Мес відвідає кожну квартиру з часом. Іноді це явище є тимчасовим, але також буває, що він залишається в квартирі на постійній основі. По-перше, ви зателефонуєте йому творчі мене, а потім ви зателефонуєте йому дворівню. Необов'язково старі речі, які просто жито кинути, перетворювати в гору ягняти. Не тільки ваша квартира, але ваше життя.





Це саме те, що сталося в Fumio Sasaki. Він використовується для того, щоб мати багато ясен у своїй квартирі. Його життя був наповнений зайвими речами і діяльністю. Не вдалося знайти час і енергію для себе, для його хобі і навіть для його життя. Але все змінилося різко, коли життя Фуміо стала мінімалізатором.

Історія надихнула фотограф Томас Пітер, який, за допомогою фото проекту Менше, показав життя Сасакі до і після перерви, а також ілюстрував інші приголомшливі приклади мінімалізму в повсякденному житті японських людей. Ці фотографії просто зачаровують!

Тепер в квартирі Fumiko не рахує і 200 предметів, хоча перед його квартирою з'явилися речі. На полицях не читали книги. Збір компакт-дисків та DVD-дисків займає майже весь вільний простір. Шафи заповнили здавалося б улюбленими речами, хоча він носить їх не раз на рік. Вело, гітара, підсилювачі є хобі Сасакі, які просто запилюються в кутку.









Сасакі згадує, я тримала думки про те, що я не маю. Я завжди був відсутнім. Кожна ніч він сидів перед телевізором, відвертим пивом, а потім пішов на ліжко. Уранці він ледве прокинувся і пішов до роботи, захопивши всіх і всіх. Гроші постійно не вистачає, через це він навіть зламався з дівчиною.

Життя повільно зійшло. Тоді він прийшов у статті про мінімалізму та людей, які призводять до такого способу життя. Він усвідомив, що мес навколо нього були дратівливими, але було занадто багато речей, щоб зробити, так що важко знайти сили для очищення. Тоді він вирішив позбутися від усього.

, Україна



Він взяв його рік, щоб зробити це. Fumio віддавала свої речі друзям, а також подавала решту магазини комісій. Знімні листи або фотографії чоловіка відскановані для збереження цифрового. Зараз житловий простір поширюється лише на 20 квадратних метрів. Просто виглядає набагато просторіше. І витрачає не більше двох хвилин очищення.





Нижче буде відео, в якому людина показує всі речі, які він має і дає невеликий тур будинку. Ви можете побачити, що в шафі Сасакі є 3 сорочки, 4 пари шкарпеток, 2 куртки і пара інших необхідних речей. У ванній шафки він має тільки брита, ножиці і баночку мила для всіх випадків.





І це не про гроші. Людина добре заробляє, просто воліє витрачати гроші не на ярус, але на подорожі, якісне харчування, зустрічі з друзями і саморозвитком. Не потрібно багато речей, вони не беруть грошей або часу від нього. Що це таке? свінгери Він довго забутий.

Разом з квартирою Сасакі було трансформовано. Він змінив свій розум і його життя став дуже різним. Він каже: "Ще менше часу очищення або покупки речей дав мені час, щоб зробити речі, які я дійсно люблю." Я почав рухатися більше, виїхати і подорожувати. Сасакі вважає, що завдяки великій кількості речей ми забуваємо, що ми можемо і повинні залишити будинок.





У цьому відео ви можете побачити квартиру Fumio Sasaki до і після його фасцинації з мінімалізмом.

про:blank

Все традиційна японська культура прагне до простоти: Зен Буддизм, чорно-біла каліграфія, сумі, хайку. Цей спосіб життя передбачає відмову від бездумного споживання і володіння тільки найнеобхідніших речей. Більше і більше японців стають мінімалізаторами. І новинна кімната. "Сайт" Вона передає найбільш дивовижні приклади з вами. Японська мінімалізм в інтер'єрій

  1. Невелика біла лампа замість масивних люстр



  2. І ніхто не простягається ванна



  3. Подивіться на свій ящик на кухні, і зараз тут .



  4. гардероб виглядає як



    р.



  5. І ліжко легко заміщено комфортним футоном або татамі, які вранці легко розкладаються в шафу .







  6. Мінімалізм Не тільки для синглів



  7. Тільки найнеобхідніший



  8. І нічого зайвого .





Як можна побачити, для щастя абсолютно не потрібно купувати дорогі речі і витерти весь будинок з ними. Яскрава енергія життя. Довгий час у вашій квартирі, буде присутній у своїх думках і в житті загалом. Просто спробуйте зробити якісь очищення.

Ви не повинні позбутися від всіх, як Сасакі зробив, просто спробувати викинути все. І не тільки від квартири, але і від життя і голови. Почати невеликий і ви побачите, як ваше життя буде змінюватися для кращого. Вам подобається мінімалізм? Що ви думаєте про це життя?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное