Рецепт яблучного пирога на сметані

Приблизний до 21:00 в четвер або п'ятницю, в кінці тижня я зробив звичку хліба. Але це не звичайний charlotte!

Яблуневий рецепт торта Моя мати-на-правила зі мною сметану. Торт дуже м'який і ніжний, м'яко і соковитий. Це легко і швидко готувати!

Поєднання ароматів яблук, кориця і родзинок створює неймовірно тепло і святкову атмосферу в будинку під час випічки! Якщо запікати його перед сном, то спати пізніше, як якщо в хмарі яблук і кориці. А вранці кожен отримає кращий сніданок - випічка!





Яблучний пиріг на сметані Сьогодні видання "Сайт" Як приготувати найкраще. сметанаЩо не залишить байдужим навіть найвибагливіших гурманів!





Тест інгредієнти
  • 200 г цукру
  • 3 яйця
  • 300г сметана
  • 250г борошна
  • 1 ч.л. ванільного цукру
  • 1 ч.л. розпушувача
  • 2 кислих яблук
  • 100г родзинки
  • щіпка


Спринклінг інгредієнти
  • 20г вершкове масло
  • 3 ст. цукру
  • 3 ст.л. борошна
  • 0,5 ч.л. корицею


до 1 2 3 4 5+



Підготовка
  1. У зручному контейнері з'єднують яйця з цукром і ванільним цукром, збиваючи на пишну піну.



  2. Додайте сметану і розтоплене вершкове масло до яєць. Добре збивати з міксером на високих обертах протягом 5 хвилин.



  3. Окреме борошно, дрібка солі і розпушувача. Перемішайте і додайте суху суміш до рідини. Змішайте тісто, воно повинно бути досить товстим.



  4. Залийте родзинки гарячою водою, залиште на 5-10 хвилин. Залийте воду і висушіть родзинки на паперовому рушникі. Наріжте яблука на скибочки.



  5. Змастити форму для випічки невеликим шматочком рослинної олії, залити половину тесту. Випрямити її дерев'яною ложкою. Потім викладають скибочки яблук по периметру форми, посипають родзинки на яблуках.



  6. На яблуках з родзинками залити залишилися тісто, випрямити ложкою.



  7. Для посипання в зручній ємності з'єднайте вершкове масло, цукор, борошно і корицю (за бажанням). Поверніть все в маленьку кришку. Ця дитина посипати верхню частину пирога.



  8. Випікайте торт в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 45-50 хвилин до готовності. Перевірте готовність з дерев'яною паличкою.



  9. Це, пердят готовий. Бодибилдерши!





Я також хочу, щоб ви знали, як зробити варшаву яблуневий пиріг. Так легко приготувати, що навіть дитина може впоратися. Немає необхідності в спеціальних інгредієнтах. І краса цього десерту полягає в тому, що він не зіпсує фігуру.



Цей торт є те, що вам потрібно для збирання з сім'єю та друзями на затишних осінній вечір! Я пишу торт з зеленим чаєм, і моя дочка віддає перевагу його гарячим молоком. Завдяки сметані, тісто виходить дуже ніжним, а яблука дають приємну кислинку до цього ароматй

Я дуже сподіваюсь, що це свого роду торт, який ви будете насолоджуватися в домашніх умовах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное