Як зробити sauerkraut з гарбузом

Моя сім'я любить різні слини і скручування. На початку сезону збору врожаю вся родина калина А засолимо свіжі овочі на зиму.





Sauerkraut є одним з найбільших слабких сторін, я не можу уявити своє меню без цього продукту. Я постійного приготування різноманітних закусок з капусти, а також основних страв.





Я радий, що бере участь в ферментованих продуктах, також корисний. Після того, як бродіння, продукти стають більш доступними для організму, завдяки використанню такої їжі ви зможете значно поліпшити травлення.





Редакція "Сайт" Я приготував для вас незвичайний і дуже швидкий рецепт для sauerkraut. Сьогодні ми розповімо, як відкинути капусту з додаванням свіжого гарбуза.

Як Sauerkraut інгредієнти
  • 250г капуста
  • 1 ч.л. солі
  • 1 ч.л. цукру
  • 3 зубчики часнику
  • 50г гарбуз
  • 100г болгарський перець
  • перець-пека
  • 2 лаврові листки


Підготовка
  1. Наклейте капусту спочатку і покладіть її в глибоку миску. р.



  2. Додаємо цукор, сіль в чашу і добре розбиваємо капусту своїми руками так, щоб вона пускає сік. 792,000.



  3. Потім пропускають часник через прес і також додають до капусти разом з перцем горохом і лавровим листом.



  4. Вимити і порізати соломкою болгарський перець, потім додати його в чашу капусти.



  5. Подрібніть гарбуз з великою соломкою і відправте його на інші інгредієнти. Р



  6. Вставте вміст чаші добре і вставте її в баночку.



  7. Введіть номер мобільного, який Ви вказали при укладаннi договору з банком - для ідентифікації. Як тільки день, прокинь капусту в декількох місцях, щоб отримати газ.





гарбуз надає капусту оригінальний солодкуватий смак, видаляючи зайву гіркоту і кислоту. Спробуйте приготувати квашену капусту таким чином, ви обов'язково будете закохані в цей рецепт.





Сауеркра в банку Ідеально зберігають як в холодильнику, так і в камері зберігання при низькій температурі. Не можна лосось на висоті сезону, щоб запасатися такою капустою, щоб завжди був смачний хрусткий закусок під рукою.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное