Як зробити торт без просочення скоринки

Найсвіжіші зустрічі з несподіваними гостями завжди відбуваються. На прикладі, я нещодавно отримав виклик від друга, що я не бачив в довгий час і сказав мені, що вона мала неймовірну новину для обговорення.

Так як погода не була літати, я запропонував їй зустрітися і поговорити в моєму будинку. І тільки після того, як ми погодилися зустрітися, я зрозумів, що я нічого не хотів купити старий друг. Доброго дня!

Добре редакційна колегія "Сайт" Завжди готовий допомогти і розповісти, Як зробити торт швидкой Ви можете обмежити себе, щоб зробити хрусткий торт без випічки або випічки повного торта всього за 30 хвилин - все на свій розсуд.





Ми запевняємо вас, від обох версій торта з вареним конденсованим конденсованим конденсованим конденсатором ваших близьких буде абсолютно радувати! І з тих пір, як зробити торт без випічки, сьогодні ми поділимо секрети приготування швидкого торта в духовці.

Швидкий рецепт торта Склад
  • 4 яйця
  • 150г цукру
  • 150г борошна
  • 10г розпушувач
  • 1 ст.л. мапи
  • 400г варений конденсат
  • 150г горіхів
  • 10 мл рослинної олії


Підготовка
  1. Візьміть глибоку миску і збити яйця з цукром добре.



  2. Додати в яєчну масу розсіяного борошна і розпушувача.



  3. Також додайте мак в чашу і добре перемішайте.



  4. Змастити форму випічки рослинним маслом і залити тісто в неї.



  5. Надішліть форму в духовку і запікайте торт на 15 хвилин при температурі 180 градусів.



  6. Візьміть готову випічку з духовки і відразу змастити конденсованими конденсованими конденсатами по всій поверхні. , Україна



  7. Потім обрізають конденсовані коржі на чотири рівних частини і посипають подрібненими горіхами.



  8. Зробіть торт і поставте його на стіл відразу.





Що можна краще зачепити на поганий осінній день, ніж чашка гарячого чаю лаціна?

Нерідко приготуйте різні привіти і теплі близьких з вашим доглядом, і ми намагаємось погріти і будь ласка, поділяємо кращі рецепти запашних тістечок.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное