Цитати з книг Михайла Булгакова

Михайло Булгаков - видатний письменник ХХ ст. Його роботи повні з пригодами, таємницею, праскою та нескінченною мудрістю. Ці книги можуть перечитати десятки, сотні разів і кожного разу сприймаються по-різному.





У Києві з 15 травня 1891 року народився великий пам'ятник і великий жартувальник Михайло Булгаков. Він почав писати досить рано і в його житті написав понад 140 робіт, хоча письменник приніс світову популярність."Майстер і Маргарита". і «Харт собаки».

Багато в роботі Булгакова є захоплюючим і гострим сатиром на Русі 1920-1930-х рр. У зв'язку з цим авторські твори були опубліковані тільки на заході протягом тривалого часу, його ім'я не знайдено в літературних підручниках, а деякі романи і п'єси залишилися неопублікованими. Незважаючи на все, що проблеми, які піднялися письменником, залишаються актуальними для цього дня.

41



Редакція "Сайт" Я збирав найбільш важливі фрази для вас. Роботи Булгакова Правда життя, до тих пір, як стати крилами. Brilliant, актуальні та сучасні.

Цитати з творів Михайла Булгакова
  1. "Основи не опікуються."
  2. «Факт – найпривабливіша річ у світі. й
  3. «Чому не поспішає скрізь. й
  4. «Пардон мене... б я дозволяв собі залити дамську горілку?» Чистий спирт!



  5. «Чи ви судите за костюмом? Не робіть це. Ви можете бути неправильними, і це дуже великий. й
  6. Тексти пісень, а це означає: Ви сміятися на мене, тому що я інший від вас, і я сміюся на вас, тому що ви не різні.
  7. «Цегла без підстави не падає на голову. й
  8. “Ми говоримо про різні мови, як завжди, але речі, які ми говоримо про не змін.”



  9. «Не зло людей у світі, тільки нещасливих людей. й
  10. «Це тільки через страждання, що правда приходить. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Але за знання правди не сплачуйте, а не дайте раціон. Поруч, але факт. й
  11. «Щасливість – це здоров’я: коли вона присутня, ви не помітите її. й
  12. «Хто, хто любить долати долю одного він любить. й
  13. «Хто каже, що не вірно, любов в світі? Нехай кришка відрізала язика!



  14. «Зірки залишаться, коли тіні наших органів і не залишають на землі. й
  15. Ви знаєте, що людина без документів суворо забороняється існувати.
  16. «Щасливі гроші запобіжують вас від себе досить. Ось, наприклад, ніхто не має грошей і кожен милий. й
  17. У Росії є лише одна річ: Православна віра, автократична сила.



  18. Я вірю! Ті очі не лежать. Як багато разів я розповів вам, що ваша головна помилка полягає в тому, щоб недооцінити важливість очей людини. Язик може приховати правду, але очі ніколи не можуть.
  19. «Чому вам потрібен весь світ, якщо ви не хочете давати його нікому?» ?
  20. «Єдине вроджене у людини – самолюбство. Мета життя кожної людини – щастя. Які елементи щастя? Тільки з двох, ніжних, тільки з двох: спокійна душа і здорове тіло.



  21. «Неприємний завжди призводить до неприємностей. й
  22. «О, очі є значною. Як барометр. Ви можете побачити, хто має велику землю в душі, яка може приклеїти його в своїх ребрах нічого, і хто боїться всіх себе.
  23. Милосердя може збити на будь-якому серці.



  24. “Insult є звичайною нагородою для хорошої роботи. й
  25. «Що таке девастація? Стара леді з журавлиною? Відьма, яка вибивала всі вікна видали всі світильники? Не існує. Отже, девастія не в шафах, але в головах. й
  26. Я хотів перетворити світ по всьому, але я перевернув чашку чаю.
  27. "Я 60 років і можу дати вам поради. Ніколи не керують злочином, яким Жити до старого віку чистими руками."





Написання Біографія Михайла Булгакова Надзвичайно активний. І всі його роботи блискучі. Прочитати історії, оповідання, романи та п'єси можна багаторазово. Кожен раз відкриваємо новий спосіб. І Роман Михайла Булгакова «Майстер і Маргарита» - одна велика цитата. По-перше, ми знову читаємо книги талановитого автора.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное