Як варити яєчну кірку

Моя родина любить яйця. Тому, коли я чув від друзів з Дагестана про яйцеклітину, я відразу зловив вогонь з ідеєю приготування їх. На жаль, не кожен день ви отримуєте можливість залити ... начинку в пельменях.

р.



Пошук в інтернеті дав цікавий результат: виходить, що це не тільки Dagestani, але і традиційне Узбек і Татарське блюдо. У Узбекистані це називається Тухм «тухум» - яйце, «барак» - варити.





Тухум-барак, а також яєчно-точний, нагадують пельмені, але з начинкою яєчно-молочної суміші. У Дагестані додають цибулю, обсмажену на кислому салаті, іноді шматочки сухих ковбас. Можна додати хребта і сир або лосось. Я думаю, що це повинно бути смачним.

Варення з яйцями Інгредієнти для тесту
  • 1 яйце
  • 3 столи води
  • 1 ч.л. солі
  • борошно (як багато тесту займе)


Наповнення інгредієнтів
  • 1 літр молока
  • 10 яєць
  • 2 цибулини
  • жири
  • суха ковбаса (за бажанням)
  • 50г вершкове масло
  • сіль


Підготовка
  1. Нарізка і обсмажити цибулю в кучерявому жирі.
  2. У емальовану каструлю збити яйця, покласти молоко в.


  3. Додаємо в яєчно-молочну суміш цибулю, сіль і спеції. При бажанні можна додати дрібно нарізану ковбасу.
  4. Змішайте прохолодне тісто, розкачати в шар товщиною 2-3 мм.



    По-перше, ми вже поділилися рецептом пружного і незнімного тіста, пельменями з яких ніколи не кип'ятять і відмінно зберігають форму.

  5. Виріжте мушку з тіста. В Узбек-версії - прямокутники.
  6. Сплести краї кожного кола на косу і сформувати своєрідну чашку з неї.
    Габаритний зображення

  7. У готових стаканчиках залийте начинку будь-яким зручним способом. Наприклад, я комфортний за допомогою чайника для цього.


  8. Акуратно дрібайте кінці заповнених стаканчиків і відразу відправте їх до кипіння води, щоб начинка не витікала.
  9. Варити, перемішуючи, 5-7 хвилин до того, як курзе поплавиться на поверхню.


  10. Подавати зчеплення теплою і зазвичай їсти руками. Цікаві, незвичайні. Дуже смачний, особливо зі сметаною!


  11. Бон привіт!


Я пам'ятаю своїх улюбленців, з вишнею. Свіжі вишні у вересні не можна знайти, але є багатий вибір винограду, з яким пельмені навіть тастер!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное