Як навчитися довіряти коханим

У зв'язку з історією двадцять років Ми вирішили, що треба було поділитися порадами, які можуть допомогти жінкам в цій ситуації.

«Я дізнався, що мій чоловік одержував мене. Він приймав, що він провів кілька місяців з одним з колег, з якими вони розвивали взаємну симпатію.





Коли ми говорили, чоловік пообіцяв, що він не мав нічого контакту з цією дівчиною. Проблема в тому, що ця обіцянка не достатньо для мене. Тому що вони працюють разом, вони продовжують бачити і спілкуватися щодня.

р.



Ми вирішили, що ми хотіли тримати наші відносини разом, тому я наполягаю, що він кинути, тому що його продовжив відносини з цією дівчиною є серйозною загрозою для нашого шлюбу. Чоловік не задоволений цим станом, бо любить роботу дуже багато.

Я не знаю, якщо я повинен тримати... З одного боку, його звільнення принесуть мені мир, але з іншого боку, в цьому випадку його інтереси не будуть враховані.

Р



Побудувати гармонійні стосунки з чоловіком, який колись зраджує вашу довіру. Але якщо ви ще готові спробувати і виправити її, редакційна колегія. "Сайт" Покажіть, як це зробити.

Довіра у відносинах Зрада з колегою Повідомляємо, що у відносинах між дружинами вже виникали проблеми. З того, як чоловік відмовляється змінити свою роботу і фактично робить обіцянку, що він не має наміру тримати, не допускаються до проблем, які вже існували.

1990Р. 2199Р.



Якщо є незгода в зв'язку і два люди вирішили виправити їх, то обидва повинні докладати зусиль до цього, і однаково. Тим не менш, коли мова йде про обману, речі трохи ускладнюють. Незалежно від причини недобросовісності, партнер, який зобов'язав діяти, зобов'язаний визнати свою провину і взяти відповідальність за те, що сталося.

У такій ситуації це той, хто зраджує довіру свого партнера, який повинен зробити більше зусиль, щоб виправити все. Якщо чоловік, який продемонстрував невідповідність своїй дружині, вважає його актом помилкою і хоче повернути довіру коханої жінки, він повинен спробувати і зробити все в його силі, щоб це зробити.





Поранчева сторона не повинна бути порушена питанням: «Що можна відновити спокій?» Чоловік є єдиною для того, що він змінив, бо він повинен знати, що він може зробити, щоб забезпечити безпечне почуття у відносинах і зробити все, що потрібно для нього, якщо він хоче зберегти шлюб.

р.



Завдання дружини в такій ситуації полягає в тому, щоб вижити загибель, біль і небезпека вона відчуває себе до свого чоловіка, і в кінцевому підсумку прощає його так, щоб два з них могли рухатися далі. Завдання чоловіка полягає в тому, щоб бути поруч і допомогти дружині відчути ті негативні почуття, які знизилися на неї, з усіма своїми діями, які провокують її любов і зраджують для того, що сталося.

р.



Неважливо, скільки жінка вирішить чоловіка, вона не повинна тримати на когось, хто нехтує її в поверненні. Як тільки в цій ситуації варто думати про те, що ви можете зробити в місці вашої дружини, щоб зберегти ваші стосунки. Вам потрібно уявити, що ви переключили місця, і спробувати зрозуміти, як він буде відчуватися і що його реакція буде на вашому місці. Це допоможе позбутися від почуття, що ви не розглядаєте його інтереси, і дасть вам краще розуміння того, що відбувається між вами в цілому.

Можливо, ви тільки один, хто має бажання поліпшити відносини і зберегти шлюб, і ваш чоловік просто комфортний, залишаючи все, як це?

499583 р.



Все відбувається в житті, і все має свої причини. Деякі дії повинні бути оброблені розумінням, щоб зберегти щось дуже цінним. Але іноді необхідно визнати, що певні дії коханої людини не можна приймати за надану і пробачити його всі помилки, якщо пізніше ця людина навіть не намагається виправити їх.

А в яких умовах можна прожити? сексуальні матусі?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное