Інструкція по приготування моркви торта в склянці форми

Останнім часом в інтернеті було цікаво морквяний тортЯкий підказав бажання його підготувати. Як виявилося, мій інтуїція не дав мені знову!

Торт вийшов ніжним, смачним і неймовірно ароматним, до того ж корисний, адже морква є джерелом цінних вітамінів і мікроелементів в ньому. І він готує просто: всі змішані, один або два - і готовий!

Цей ласощі можна випікати, як в знімних формах будь-якого діаметра, так і у вигляді кексів. Останній десерт краще випікати, і цікавий торт виходить.

р.



Смачний морквяний пиріг сьогодні редакція "Сайт" Покажіть, як зробити смачну моркву. Помаранчевий Sky Pie Торти Ольга Матвей рецепт. Навіть ті, хто не має любові до моркви, не можуть протистояти цьому помаранчевому делікатесу!

3610Р. 4200Р.



інгредієнти
  • 390г борошна
  • 150г вершкове масло
  • 4 яйця
  • 80г цукру
  • 300 г моркви
  • 1 ч.л. соди
  • 2 ст. ложки оцту
  • 2-3г ванільний
  • сіль
  • порошок






Підготовка
  1. Промийте моркву, очистіть їх і натирайте на велику тертці.



  2. Війдіть 4 яйця в зручну ємність і збийте їх королою (змішувач не потрібно брати). Додайте цукор і ванілін, збийте королою на 3-4 хвилини.



  3. Додайте розтоплене масло і щіпку солі. Подивитись його добре. У окремому склянці розвести чайну ложку соди 2 столові ложки оцту, перемішати і додати в тісто.



  4. Покласти борошно в тісто. Стирайте, потім додайте моркву і перемішайте знову. 3610Р. 4200Р.



  5. Змішайте форму вершковим маслом, залийте тісто. Випікати кекс в попередньо розігрітій духовці на 180 градусів за 45-50 хвилин. р.



  6. Візьміть готовий кекс з форми, остудіть трохи і порошокй Торт також можна прикрасити вершками при бажанні.





Порада шанувальників страв з моркви я пропоную дізнатися рецепт для моркви рулону. Цей пишний і м'який морквяний рулет виглядає презентабельно і змагатиметься з звичними салатами і овочевими рулетами. Абсолютно дієтичний (не борошно) і море вітамінів! Красивий і корисний.



Незважаючи на відносну легкість приготування, це морквяний торт Його зовнішній вигляд викликає величезний апетит і сильний бажання спробувати його. Приготуйте цю пасту для вашого будинку, вони будуть дуже вдячні за цю делікатність!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное