Як зміцнити відносини з батьком

Нормальні зв’язки з батьком важливі не тільки для хлопчиків, які навчаються від батьківської маскулінності, мужності, відповідальності та інших корисних якостей. Дівчата також потребують впливу і наявності таду для належного виховання.

Погані стосунки з батьком (або його відсутність в житті своєї дочки) має поганий ефект на її майбутній долі. І навіть у дорослості, коли жінка вже створила свою сім'ю, вона потребує підтримки обох батьків. Але це не завжди можливо.





Мій чоловік і я був разом протягом 3 років, хоча ми були одружені тільки кілька місяців тому. У першу чергу я жив з батьками, але звідти мене довгий шлях до роботи. Тоді вони орендували номер з друзями, і це було красиво: скромний, але затишний куточок, де ви відчуваєте вдома. Але стосунки з сусідами, які не розвивалися, і тому довелося рухатися, говорить 24-річний Ольга.





Мої батьки розлучилися за 11 років, проживають в окремих просторих квартирах. Але вони не хочуть змінити будинки. Крім того, моя мама не найлегші відносини: Я повинен піти до психолога на рік, щоб отримати разом з нею. І переїзд з нею зараз руйнує все знову. Тому мій чоловік і я вирішив переїхати до мого батька, особливо, так як він сам назвав.

«Залишити сім'ю, коли я був 13. До 20-го дня народження ми не говорили. Тільки в минулому році почав називати, я спробував відвідати принаймні один раз на місяць. Ми живемо під тим самим дахом. й

«Я не піклуюся про нашу конфіденційність, але він не здавалося мені, і мій чоловік серйозно. Всі наші ідеї критики і тільки сміються. Він постійно говорить деякі дивні жарти, які тільки роблять його сміятися. й

р.



«Я жахливо некомфортний, що він намагається освітити мене таким чином. Я хочу, щоб нам було надзвичайно добре сусідні відносини. Ми не можемо рухатися, тому що ми повинні відкинути багато грошей, які можуть в майбутньому йти, щоб купити власне житло. й

«Чому не потрібно знати, що час навчати мене? Чому він не сприймає мене як дорослий, так і як встановити відносини на всіх?

р.



«Щоб сприйматися як дорослий, необхідно поводитися відповідно. Тільки тоді можна буде будувати розумні кордони у відносинах, говорить психотерапевт Луки Микалян.

«Я вірю, що батько поганий До тебе? Але він дозволив жити поруч, бо відчуває вас близькі люди. Ви також отримуєте цю допомогу від близької особи. Можливо, ви приймаєте свої спроби бути корисними як компенсація за роки, коли ви повинні жити без нього, без його допомоги і виховання. й





Найкраще змінювати квартири і жити окремо від батьків, адже саме в такому форматі буде максимально проста для кожної партії, щоб дотримуватися особистих кордонів. Звичайно, розмова про обмін не буде легкою. Неможливо вирішити все відразу.

«Ви обов'язково повинні пустити і забути минулі грабіжності, і дати розмиті межі бетонної форми. І якщо ви не можете змінити щось для кращого, то ви повинні знову подумати про оренду приміщення або квартири, щоб нарешті зупинитися в залежності від батьків. Більш того, живете окремо, ви відчуєте себе максимально комфортно, уклавши експерта.





Батьки – найсвіжіші люди до кожної людини, але вони теж можуть зробити помилки, сердитися, випромінювати песимізм, або просто бути нестерпним. Але вони не перестають бути людьми, які дали квиток на життя, кладуть в кращих своїх дітей.

Отже, слід показати більше поваги до своїх бажань і бути більш хворим за допомогою антетики. Тільки час розповість про те, як будуть батьки, кожен з нас.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное