Як зробити шафу в стриманому стилі

Ми всі зміна вікуй Ми змінюємо як зовнішньо, так і внутрішньо. Але якщо ми не дуже турбуємо про внутрішні зміни, коли у нас є досвід, накопичуємо знання, є можливість управляти своїми емоціями, то зовнішні зміни часто не радять нас, а більшість спроб боротьби з нею.

Це особливо стосується прекрасного статі. Ми вдягаємо до різних косметичних процедур омолодження, шукаємо зачіску і макіяж, який візуально зменшить вік, вдатися до краси постріли і огляд вашого гардероба.

Або можливо, це простіше не боротися з собою, але для того, щоб прийняти зміни надані? Просто спробуйте знайти спосіб змінити, стати не менш привабливим і жіночним. Можливе використання накопиченого досвіду в можливості сукні та формай

1 999 р.



Одяг для жінок 50 років базовий гардероб Після 40-45 років - завдання досить важливо, не заповнювати шафу з предметами, придбаними з нагоди, і підібрати невелику кількість речей, з яких можна легко створити велику кількість зображень для різних випадків.

Головне, щоб дізнатися, як зробити це правильно, в залежності від того, який комплект одягу ви хочете створити - офіс, елегантний або вуличний.

Сьогодні видання. "Сайт" Я приготував для вас, шановний читач, корисні поради як зробити шафа після річницій





  1. Перше, що розглянути - колір і колірна гамма базовий гардероб. Варто віддати перевагу: бежевий, сірий, чорний, білий. Ці кольори добре поєднуються з іншими кольорами і легко поєднуються між собою. До них можна додати: червоний, синій, коричневий, а також кілька найбільш універсальних принтів. До них відносяться: стрічковий друк, горох і тваринний друк (La leopard).





  2. Занадто багато молоді часто смішно. Вона не молодий, але, навпаки, підкреслює, що жінка відчайдушно приховує її вік. Ви не повинні приховати його! Він повинен бути вигідно відтінений і поступово приховувати будь-які вікові зміни, які неминучі після 45. Стиль може бути красивим без юнацьких екстремальних. Найголовніше, що в цьому віці ви завжди повинні мати правильний час і місце. Зверніть увагу на зручність: речі повинні бути комфортними.





  3. Якщо ви є господинею або діловою жінкою, сукні повинні домінувати ваш гардероб апріорі. Основні моделі Ви повинні вибрати спокійний колір, підходить для вас в кольорі тип, і відрізняється простою обрізкою і відмінною якістю.



  4. При виборі спідниці пам'ятайте, що ультраміні і щільного стилю не є еліксиром молоді, але протипоказання дорослої жінки. Хоча не існує строгих правил, а іноді є дуже вражаючі винятки, приклад цього є дружиною Президента Франції Brigitte Macron. Всі стилі доречні крім міні. Надзвичайно класична спідниця олівців, невелика довжина кільця до коліна або трохи нижче.





  5. Якщо говорити про штани і джинси, то варто звернути увагу на середню і високу посадку. Про невисоку посадку для жінки, яка прокинулася над знаком сорока, і не може бути питання! Довжина 7/8 ідеально підходить для того, щоб вона була поєднана з низькою швидкістю, каблуком і платформою. (доб. 1)



  6. Ви повинні отримати класичний жакет. Ви можете вибрати один з двох: куртка в чоловічому стилі або класичний куртка в стилі Коко Шанель.



  7. Стиль і стиль светрів і гольфу можна використовувати будь-яким, доки він гармонує з іншими речами. Правило середньої довжини все ще в ефекті. р.



  8. Також потрібно пальто: бажано вибрати довге пальто на зиму і наполовину пальто восени і навесні. Не купуйте куртки, важко знайти. стильнийПальто завжди добре виглядати. 1896076



  9. Окремо хочу відзначити аксесуари. Важна шафа після певного віку вимагає статусу. 40 років - це вік, коли час переключатися на високоякісні аксесуари: тверді шкіряні сумки, елегантне взуття, дорогоцінні метали, натуральні камені. Аксесуари є кінцевим дотиком, нарешті формуючи образ. Це пам'ятні речі з вашим характером. Цей предмет витрат на шафу не переносить заощадження!







Один з моїх хороших друзів, який працює в стилістика, прокоментував її стиль після перетину кордону 45 років: «Я відмовлявся занадто коротким, прозорим, фітингом і відкритим». Від великої кількості фріл і мережива. Від страз, паєток, блискучих матеріалів. Від кислотних квітів до пастель. Також я майже подарував речі, відкривши свої верхні руки і коліна. Трохи пізніше я віддаю повністю.

3610Р. 4200Р.



Немає нічого приховати, але я не хочу, щоб показати його більше. З віком все можна красиво і стильно покрити. На шиї - гольф або ручка, на ліктях - рукав 3/4, на колінах - спідниця олівця або штани, на руках - рукавички.

Не один говорить, що ви повинні одягатися як бабуся, але ви повинні любити і поважати ваш вік. Нехай вирости красиві і незрівняні!



429451 р.



Сучасна мода стирає суворі межі і посилює консервативні правила, дозволяє змішувати в Кошик Одяг з підлітковий вік крупним планом і елітними бутіками Парижа. Знаходження особистого стилю - це інтелектуальна робота, після чого жінка завжди відчуває себе вгорі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное