Рецепт печива з мелесу і горіхами

Ця стаття присвячена всім любителям бджільництва, які я. М'яко в роті є єдиною солодкістю, яку я ніколи не віддаю! І, звичайно, я довго навчився готувати багато різних варіацій.

Рецепт будинку, мабуть, найбільша простий рецепт в домашніх умовахЩо відрізняється від класичної версії.





Все справжній солодкий зуб буде радувати цими солодкими печивоми з горіхами та шоколадом. І не важко варити!





Я впевнений, що ви спробували цей вид cookie принаймні один раз у вашому житті. Тим не менш, це досить дорого, тому обов'язково варто навчитися робити це самостійно.





Це один рецепт в духовці в домашніх умовах Я знайшов її в стару книгу і трохи поліпшив. Я сподіваюсь, що вам подобається печиво!

інгредієнти
  • 2 яєчні білки
  • 100г цукру
  • 10г ванільний цукор
  • 50г чорний шоколад
  • 120г горіхів


Підготовка
  1. Спочатку приготуйте волоські горіхи: очищені ядер необхідно різати великими ножем. р.



  2. Чорний шоколад повинен дрібно нарізати.



  3. Тепер це просто справа приготування заслуги правильно. Змішайте звичайний і ванільний цукор. кс 510



  4. Залийте в ємність білки двох яєць і збийте на високі вершини. В процесі поступово додайте цукор.



  5. Додайте горіхи і шоколад до збитих білків. Подивляйте все дуже акуратно лопаткою.



  6. Поставте на сковороду, утворюючи середні печиво. Випікайте протягом 5 хвилин в духовці нагріта до 180 градусів.



  7. Вимкніть духовку і забути про печиво протягом 2 годин. Не можна відкрити духовку.





Саме тому печиво називають «забутими». Не буде легко чекати, але очікування обов'язково варто результат. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное