Які слова сказати на бенкеті

14 жовтня всі православні християни святкують преподобний бенкет Пресвятої Богородиці. Святкування Захист Пресвятої Богородиці створене в російській церкві з XII ст. На честь Покрови Пресвятої Богородиці в 1165 р. Великий князь Володимира Андрє Боголюбського побудував одне з найкрасивіших і неповторних православних храмів - Покров на Нерлі.

Це захист, який йде від Божа МатірПриписані численні перемоги російської армії.

Під час існування свята переросли і народні ознаки. Люди вірять, що в цей день всі незаміжні дівчата повинні молитися за успішне шлюб, яке неодмінно відбудеться після такої молитви. Але, звичайно, не забудьте, що головна мета будь-якої молитви - попросити Господа за спалення душі.





Якщо ви повернете до Пресвятої Богородиці 14 жовтня, то обов'язково попросіть Господа за допит, загоєння і щасливе особисте життя. Не відмовляється від тих, хто просить у складних ситуаціях. Якщо ви можете, перейдіть до храму і молитва Богуй

Але якщо це неможливе, вставляючи у всьому світі справи за кілька хвилин і відредагуйте молитву Пресвятої Богородиці в будь-який час дня. Всі православні віруючі вірять, що якщо ви молилися Богородиці в цей день, то матір Божої Матері захистить тих, хто молиться її цілий рік, покриваючи їх кришкою!





Молитва за захист Пресвятої Богородиці, Пресвята Богородиця, Пресвята Богородиця Отримаєте цю похвалу і подяки від нас, невигідних рабів Вашої, і пропонуємо нашим молитвами до Великого Сина Божого, що милість може бути до нашої неправомірності, і намагатиметься Його благодать тим, хто відзначає Ваше ім'я і поклоніння Ваш чудотворний образ з вірою і любов'ю.

Бути гідністю Його милосердя, лизати Ви пропалюють Хім для нас, O Lady, для вас все можливе від Him. З цієї причини ми шукаємо притулок з тобою, щоб наш неперевершений і швидкий інтер'єр: почуйте нам промені до тебе, осінньої нас з тими життєздатними кришками.

І попросіть Бога свого Сина: нашим вівчарським ревнощом і погилом для душі, мером мудрості і влади, суддями правди і неслухняного, вчителям причини і зволоження, чоловіком любові і згоди, дитиною одержимості, відстороненим терпінням, страхом Божого, від ворожої мудрості, радості абстиненції, всім нам духом причини і п'ятдесяти, духом веселості і безладності, дух чистоти і правди.

52119629



Щоб її, Господь Все Святе, будьте байдужими до ваших слабких людей; збирають розкидані, навчають нас помилки на правому шляху, підтримують старість, молодість мудрості, дітей, освічених і подивіться на всіх нас з прицілом Вашої мисної концесії, підняти нас від глибини наших грішних очей і освітити наші серця до бачення сальвації, будьте дивним для нас тут і там, в землі вашого земного приходу і в страшному суді Сина; в той час як ангели живуть з усіма в цілісності і щастя нашого життя.

Ти Бог, Леді, слава неба і надія землі, ти наш Надія і Все, хто прийде до тебе з вірою. Ми молимося тебе, і до тебе, як милосердя, ми зраджуємо себе і один одному і всі наші живіт, тепер і коли-небудь і коли-небудь. Амен.





Молитва до Ікони Покрови Пресвятої Богородиці, Моя найсвятіша надія, друг до бідних і дивних Побідоносця, занепаданих за допомогою і ембітірують вугілля, тримайте свою атаку, тримайте мій сорбіт: Я обсесував з спокусою всюди, але я ведмедя допита.

Я хочу допомогти мені, тому що я слабкий, годувати мене, як дивний, навчити мене, як фольга, загоює і врятувати мене, як безперечно. Не допоможи, не допоможи, не завадить тебе, О Мати всіх тих, хто настирає і тягував! Побачити мене, грішник, і в гіркоті речей, і захопити мене з Thy найбільш святої омфоріонії, що я можу бути доставлений з зла, які пішли, і я буду похвалити Ти ім'я. Амен.





Я також запропоную, що ви навчитеся краще провести бенкет Пресвятої Богородиці, а також що ви не повинні робити в цей день.







Пам'ятайте, що кожна молитва невичерпна влада. Заспокоїти і захистити від захворювань, лих і багатьох неприємностей. Ви просто повинні вірити в Бога і молитися.

З усім серцем я побажаю тебе благодать Богу! Обов'язково це зробити. день, збереження миру. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное