Інструкція для приготування кексів з висушеними абрикосами і мандариновим піском

Неважливо, скільки кексів я запечена для чаю, це найсмачніші! Рецепт кексу «Зимовий ангел» поділився з другом Ольгою, за яку вона дуже вдячна. У холодну пору року варююю їх на середні вечори, я ріжу сушені абрикоси дрібно для начинки, а потім потерти 1 мандаринову шкірку.

Вони можуть бути ніжними, повітряними, ароматними і дуже апетитними! Тісто нескладно, без сковорідок, запечена швидко. Я посипаю манжети з цукровою пудрою.





Смачні і прості кекси сьогодні видання "Сайт" Він розповість, як приготувати. Зимові ангелий Швидка і легка випічка для чаю або кави!





інгредієнти
  • 1 ст. кефір
  • 2 яйця
  • 125г маргарин
  • 1,5-2 ст. борошна
  • 0,5 ч.л. соди
  • пілінг 1 мандарин
  • 50-70г сушений
  • порошок






Підготовка
  1. Поставте маргарин в парову баню, остудіть. Наріжте абрикоси на дрібні кубики, потріть шкірку одного мандарину. 935462



  2. У зручному контейнері збити яйця з цукром на пишну білу піну. Потім додайте розтоплений маргарин і кефір. Стирайте все разом.



  3. Додайте соду і борошно, і перемішайте її знову. 3610Р. 4200Р.



  4. Залийте шкірку і висушіть тісто. Подрібніть тісто акуратно.



  5. Змастити форми для випічки невеликим шматочком вершкового масла, а потім викласти тісто в них, залити цвіль на 2/3. Випікати кекси в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки близько півгодини. Перевірте готовність виробів з дерев'яною паличкою або мечем.



  6. Готові кекси охолоджують до кімнатної температури, а потім злегка посипають цукровою пудрою.



  7. Торти з абрикосами Готовий. Бодибилдерши!





Я хотів би знати, як зробити медові торти. Кекси високі, повітряні, помірно солодкі. Економ, швидко і легко готувати!



Чудові кекси приходять з цим рецептом! Дуже ніжний, повітряний, світло і завдяки шкірці мандарину, також ароматний. Обов'язково спробуйте варити - будь ласка себе і близьких випічкай До речі, ви можете взяти все, як начинка: не сушені абрикоси - взяти родзинки або журавлину, любити шоколад - додати шоколадні краплі або шматочки шоколаду.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное