Інструкція по вибору колготки

Кожна жінка хоча б раз в її житті купила капронові колготки. Навіть один, хто не одягає сукні. Ви повинні. Що сталося мені. Я прийшов в магазин, я дивлюся на ці нескінченні полки з колготкими і я дивую. Деякі номери, кольори, ноти... Як ви з'ясуєте?





Редакція "Сайт" Я вирішив вивчити це питання і зробив для вас докладну інструкцію по вибору колготки.

Як вибрати колготки Головний параметр для вибору колготки є розміром. Для визначення, розмір колготки Вам необхідно знати вагу і висоту. Далі все розраховується з таблиці. Це класичний стіл, який більшість виробників використовують.

По дизайну панчохи Використовуються дві системи – Арабські (від 1 до 6) та латинські (XS, S, M, L, XL). Розмір показує співвідношення ваги і висоти покупця. Наприклад, у вас є висота 159 см і вага 53 кг, тому розмір 1 або XS. Для того щоб не плутати в розмітці, потрібно пам'ятати, що 2 розмір S, 3 - M, 4 - L, 5 - XL, 6 - XXL.





Трохи порад.Якщо ваш розмір знаходиться на межі двох, завжди вибирайте більший. У таких щітках ви обов'язково будете комфортні і комфортні, але ті, які менші можуть бути загиблими.

Краще дізнатися розмір, адже виробник не завжди вказує на такий стіл на упаковці. Є багато таких випадків, вірити мене, перевірених досвідом. Але є ще один варіант, коли виробник виробляє колготки з його неповторним столом розмірів. Це так, що дівчата з нестандартним малюнком також можуть підібрати колготки для себе. Далі слід орієнтуватися на стіл виробника.





Іноді виробники додають додаткові параметри до таблиць жіночих колготки. У цьому випадку вибрати річ за розміром, потрібно зняти інші заходи. Які параметри можуть врахувати виробника?

  1. Довжина ноги (аг)
    Це відстань між виступаючим бампою стегнової кістки до п'яти. Якщо позначена реклама, значить довжина від каблука до коліна.
  2. Об'єм стегна (г)
    Простіше тут -- це велич стегна на виступах точки. Я думаю, що кожна жінка знає, що номер.
  3. Верхній стегновий цирк (f)
    Щоб зняти цей захід, потрібно покласти заміровану ногу на висоті так, щоб кут 90 градусів утворився під коліном. Виміряйте 5-7 сантиметрів від негінальної області і виміряйте окружність ноги.





Вимірювання, такі як нижня білизна, гомілковостопний жир (b) і колінний цирк (d) можуть також розглядатися. Всі ці заходи повинні бути видалені, якщо у вас є певна фігура або ви шукаєте стиснення колготки. Зробивши ці вимірювання, ви не зможете турбуватися про правильний розмір, але просто попросіть консультанта.

Ви вирішили на розмір, але це не так просто. По суті, розмір не єдине, що має значення. Далі йде матеріал. Існує кілька найпопулярніших варіантів: лікра, акрил, мікрофібри. Почнемо з Лайкра. Це тканина з високою еластичністю, лайкра відмінно тримає форму. Вона сяє трохи. В цілому, найпопулярніший вибір серед жінок.





Акрил - тканина, яка ідеально сидить і утеплює. Тим не менш, за час, він формує котушки. Мікрофібри - це переплетення нитки поліаміду. Ця тканина має високу міцність і еластичність. Підтримує тепло і приємне на дотик.

Є також так званий подвійний покрив. Це лікра обгортання з подвійною поліамідною ниткою. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. В цілому, це чудовий варіант.

Який матеріал вибрати? До вас. Все залежить від того, чому вам потрібні ці колготки, чи одягнете їх весь час і як чутливі ноги.





Також при виборі колготки варто враховувати їх щільність і модель. Для того, щоб не розібрати кожен тип окремо, ми просто збираємо для вас список корисних рубок життя, які, безумовно, допоможуть вам. Якщо ви не маєте особливих умов, вибирайте просту модель середньої щільності (40 DEN).





  1. Якщо у вас варикозне розширення вен або ви постійно відчуваєте втоми в ногах, краще вибрати колготки щільністю 50-100 DEN. Вони часто відзначені за підтримки. Вони допоможуть розслабитися втомлені ноги і стати незамінною частиною гардеробу.
  2. Не вибирайте модель з шортами, якщо ви збираєтеся носити колготки під короткою спідницею. Краще вибрати тверді колготки.
  3. Також потрібно враховувати висоту талії. Зазвичай підбирається в залежності від висоти штанів і спідниць. Якщо у вас є проблема живота, ви повинні дивитися на колготки з високою талією Pull-up моделі. Це допоможе приховати недоліки.
  4. Виберіть колготки з найбільш компактними шкарпетки. Такі колготки зношуються довше, і вони швидше за все, мають стріли.
  5. Як вибрати колготки для щільності? Тут слід орієнтуватися на час року. Для літа підходять тонкі колготки щільністю 5-20 DEN. Для осені і весни можна вибрати щільні моделі (20-50 DEN). Взимку краще запастися на теплих і щільних колготких 50-250 DEN. Нерідко вони мають моделювання дії.





Ось всі поради, які допоможуть вам підібрати ідеальні колготки на будь-який час року. Ви просто повинні подивитися на знак один раз, і ви більше не повинні стояти в підвалі перед полицями з колготкими. Ми сподіваємося на те, що наші поради корисні.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное