Чистий кожен день

Для того, щоб мати можливість дати другу в будинок в будь-який момент, не роздратування для розладу і відсутності чистоти, є мрія кожного власника.

Ви можете викликати причину порушення в неорганізації будинку, нечистості, творчого сприйняття її власника. Але реальна проблема – відсутність належних звичок.



ДепозитФотогалерея

Загальне прибирання не зробить будинок ідеальним, і ви - в першому класі господиня. Зберігати будинок обов'язково. Деякі зусилля повинні бути зроблені щодня, один раз на тиждень або місяць.

Ці види прибирання не потрібно робити одночасно, навіть бажано відокремлені. чистий Не зажадав, що титанічні зусилля і не брали багато часу, але трапилися, якби сам.





ДепозитФото типи очищення Щоденні
  1. Зробіть ліжко. Принаймні кидати ваил над ним і вирівняти його.
  2. Завантажуйте прання щодня або щодня. Ви ніколи не залишитеся без чистого одягу і шкарпеток. Чим довше залишаються немиті, тим більше вони просочують неприємним запахом, заповнивши їх і будинок.
  3. Мої страви після їжі. Чим простіше мити кілька пластин, ніж вся гора. Займіть його в якості звички не складати страви, мікроби народжуються в залишках їжі.

    ДепозитФотогалерея

  4. Поставте речі на полиці. Коли все має своє місце, набагато простіше організувати простір. Використовуйте ящики, кошики для зберігання речей, пластикових контейнерів, щоб нічого не розкидані навколо квартири. Поставити його, де ви отримали.
  5. Покинути сміття. Навіть якщо це порожній шампунь пляшки або трубка зубної пасти, викинути їх далеко, швидше за все, купити новий.
  6. Поставте одяг у шафу. Не вішайте на будь-якому стільці, надаючи враження від метелика. Це буде краще зберігати в шафі.



    ДепозитФотогалерея


Щодня.
  1. Зберіть пил з пилососом або м'якою підлогою. Вологий очищення очищає повітря. Ви не тільки про чистоту, але й про здоров’я.
  2. Протирайте пил. Не варто розтирати все для блиску, протерти пил - він вже буде красивим.

    ДепозитФотогалерея

  3. Моя мийка і плита.
  4. Протирайте дзеркала.
  5. Мін і дезінфекція ванної кімнати і туалету.

    ДепозитФотогалерея



Не намагайтеся завершити всі предмети в один день, краще розподіляти їх на дні тижня. Тоді ви не повинні витрачати всі вихідні на побутові хори.

Кожен місяць.
  1. Мої вікна.
  2. Зніміть полки холодильника.
  3. Перевірити термін придатності кухонного приладдя, викинути вилучені вироби. 514683

    ДепозитФотогалерея

  4. Підготувати аудит шафи. Виберіть речі відповідно до погоди, стилю та моди. Покиньте старий, розчавити, рвати, щоб ви не повернулися до них і не носити погані речі навіть вдома. Потрібно замовити в шафі

    ДепозитФотогалерея



Категории

Смотрите также

Новое и интересное