Інструкція з приготування яблучного пирога з горіховою крихтою

Є багато рецептів для яблучних пирогів, але я ніколи не спробував це до! Горіх кукурудзи Він надає особливий аромат для випічки. Хрустке верхнє і ніжне тісто в поєднанні з соковитими яблуками і ароматом апельсинової шкірки - неможливо відійти!

Щоб приготувати начинку, потрібно вирізати яблука, додати апельсинову шкірку до них, а потім подивитися інструкції нижче. Дуже ніжний і смачний! Я рекомендую чай або каву, а також на сніданок, обід, вечерю, як закуску або за приїзду гостей. Пиріг універсальнийМи можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.

р.



Пиріг з яблуками та горіхами Сьогодні видання "Сайт" розповість вам, як зробити яблучний пиріг з горіховими крихтами. Він просто розтоплює у роті!





інгредієнти
  • 125г вершкове масло
  • 150г цукру
  • 1 ст.л. ванільного цукру
  • 1 яйце
  • 350г борошна
  • 4 яблука
  • 1 ст.л. апельсинової шкірки
  • 1 ч.л. розпушувача
  • 0,5 ст.л. горіхів (каштанів або горіхів)
  • щіпка
  • порошок






Підготовка
  1. У глибокій мисці перемішайте всі сухі інгредієнти - борошно, розпушувач і сіль. Добре перемішати.



  2. До сухих інгредієнтів додати холодне масло. Наріжте вершкове масло і борошно в кришку. , Україна



  3. У окремому контейнері збити яйця 120 грам цукру. Пара борошняна крихка з рідинною сумішшю. Ви повинні закінчити м'ясне тісто у вигляді крихти.



  4. Промийте яблука, очистіть їх і порубайте їх. Додайте апельсинову шкірку до яблук. Подивитись його добре. Додайте залишився цукор (30 грам) до сковороди. Розтопіть цукор в сковороді, потім додайте яблука, приготовані для скошування. Будь ласка, зауважте, що яблука повинна бути тушкована в м'яку м'якість.





  5. Візьміть знімну форму для випікання, викладіть пергаментний папір внизу або змащуйте форму невеликим шматочком вершкового масла. Тісто ділять на дві частини. Додайте одну частину тесту в форму, випрямляйте і злегка натискайте. Потім покладіть яблучну масу зверху.

    р.



  6. У другій частині тесту додайте попередньо просочені і подрібнені лісові горіхи або горіхи, розмішайте. Покладіть тісто горіхами на яблучну масу. Посипати ванільним цукром.



  7. Випікайте торт в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 40-45 хвилин. Перевірити готовність торта з зубцем або матчом.



  8. Готуємо торт і посипаємо його. порошковій Бодибилдерши!





Цей рецепт торта. кепікі Я повинен бути у вашій колекції золотих яблук. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Ну і я вже кладаю горіхи, щоб в духовці, за годину я збираю, щоб купити апельсин і яблука, щоб зробити цей ароматний ласощі. Я збираюся запросити своїх друзів на затишній осінній чайній вечірці каміном.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное