Як змінити життя для кращого

Ми з нетерпінням чекаємо літа, і це так швидко. Хочу зігріти трохи більше на сонці, дихати в ароматах квітів і зелені, відчути затишну прохолоду літньої ночі... Але казка закінчується, і в її місці настає дощ і ОсіньНастроювання і відчуття, що все красиво за нами.

Звісно, ви скажете, що є ще золотою осені! І це так чудово милуватися яскравими фарбами на деревах і під ногами, у вигляді різнокольорових листя, прогріти руки на спекотний чай і відчути особливу атмосферу комфорту, що відбувається тільки восени. Ось тільки з перших сильних заморозків, сірості і пишних, ми якось забуваємо про всю магію осені і впадемо в дупай

6666447р.



Що можна зробити восени сьогодні "Сайт" Я приготував для вас, шановний читач, чудовий спосіб не впадати в депресію. вся в сокуІ просто зробіть цю осінь найкрасивішою, радою і незабутнім.

Як Робін Шарма написав у своїй книзі Щодня Натхнення, пам'ятайте, коли ви збагачуєте час вашого дозвілля, ви не помітили час. Фруктова робота без належного відпочинку. Найпопулярніші ідеї приїдуть до нас під час релаксу!

Тому ми пропонуємо підготуватися до списку осінь 2019Для максимального дозвілля і відпочинку близьких. Обов'язково ознайомтеся з цим переліком приємних речей для осені, відповідально складених редакторами нашого сайту.





Крім того, є 37 інших ідей для літнійй

Ідеї осіннього бізнесу
  1. Читати улюблену книгу знову.
  2. Збір гербарію з листя.
  3. Для вихованця кота.
  4. Мати осінній пікнік. Мій осінній пікнік варіант - домашній торт або бісквіт і гарячий чай.



  5. Проведення курсів французької мови (або будь-яких інших курсів).
  6. Грати настільні ігри з друзями.
  7. Візьміть конюшину.
  8. Дощ.



  9. Посмішка в незнайомці.
  10. Написати затишну казку.
  11. Друк фото і поставити їх в рамки.
  12. Зробіть осінній вінок для вхідних дверей.
  13. Сонце до ноону.



  14. Зробіть список фільмів, щоб приховати всі осінні ночі.
  15. Переходимо до лісу на гриби і ягоди (на грибах потім перевірте спеціалістом).
  16. Бул грибний суп в каструлі.
  17. П'ятий бордовий шарф.



  18. Розбирання шафи. Щоб викинути все, що ви не любите, щоб залишити тільки найулюбленіші речі.
  19. Зробіть подарунок нікому.
  20. Купити букет з хризантем.
  21. Подача кальмарів.



  22. Похід до концерту, який дає вам гусячі.
  23. Зберігати руки тепло на склянці гарячого чаю.
  24. Взяти разом з друзями частіше.
  25. Декорувати будинок восени декором.



  26. Осінній шашлик.
  27. Зробіть вогонь на дворі.
  28. Сінг з друзями в гітару.
  29. Відправте когось паперовою карткою.



  30. Влаштуйте автопрокат. Просто зайдіть до деяких місць без спеціального призначення (або призначення), головне – насолоджуватися осінньими видами природи по дорозі.
  31. Відвідайте музей.
  32. До зоопарку.
  33. Запитайте старших родичів про свою історію сім'ї.



  34. У вас є свічник.
  35. Написати листа до майбутнього себе або дітей.
  36. Зробіть план підготовки на Новий рік.
  37. Починати писати найяскравіші враження кожного дня жив (не менше одного вироку).





У холодну пору року особливо хочеться чогось солодкого, теплого і затишного, щоб тіло прогрівало, а душа щаслива. Для таких цілей какао дійсно ідеальний варіант! Я рекомендую вам дізнатися 7 незрівнянних рецептів какао, які ви можете легко реалізувати вдома. З перцем, зефіром, класикою і навіть коньяком!







Ці ідеї здатні зрілі І розмежувати, що сірий сезон. Пам'ятайте, що найкрасивіші речі в житті не є речами.

Посмішка частіше і почати робити ці чудові речі. Ну, особисто, я починаю не з першою точкою, але відразу з рушником, а потім в настрій! Це найкращий спосіб уникнути падлогу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное