Вибір грави в будь-який гарнір

Виноградний каша ... Що може бути простіше і більш банально? Тим не менш, це просте блюдо можна експериментувати з. Для диверсифікації звичної дієти і будь ласка, домовласників з чимось смачним, пропонуємо Вам стільки як 5 рецептів смачної крупи.





Редакція "Сайт" Я збираю кращі рецепти і я щасливий поділитися з вами.

Як приготувати смачні вершкові інгредієнти
  • 100 мл вершки (15% жиру)
  • 300г томати
  • 20г вершкове масло
  • 50г твердий сир
  • 1 цибулина
  • 1 зубчик часнику
  • 0,5 ч.л. базиліка
  • сіль


У сковороді обсмажують подрібнений часник і цибулю. Коли цибуля виходить золотистою, додайте нарізані томати до неї. Додайте спеції, сіль, базилік і вершкове масло. Коли помідори готові (30 хвилин), додайте вершки. Перемішайте все добре і варіть ще 10 хвилин.

1952 р.



Потім додайте тертий сир, перемішайте і накрийте. Зніміть вогонь і дайте на десять хвилин. Тепер ви можете додати в будь-яку сторону страви!







Рослинні інгредієнти
  • 3 цибулини
  • 2 морква
  • 3 ст.л. масла
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • 200 мл води
  • 3 ст.л. томатної пасти
  • 1 ст. цукру
  • сіль і спеції


Хоп цибулю і морква. Обсмажуємо овочі в рослинній олії в сковороді. Потім перемішайте їх томатною пастою, додайте сіль, цукор, спеції та вершкове масло. Стирайте все добре, а потім залити водою (можна замінити вершки з середнім жиром).





Принесіть грави до кипіння, а після варіння ще 10-15 хвилин. Тепер можна подавати з гарніром, особливо добре підійде для гречки.







М'ясні інгредієнти
  • 400г свинина
  • 400 г яловичини
  • 3 ст.л. томатної пасти
  • 2 ч.л. борошна
  • 2 цибулини
  • 200 мл води
  • сіль і спеції


Готуємо м'ясо невеликими шматочками. Подрібнити цибулю. Покладіть м'ясо на гарячу каструлю і обсмажте її добре. Коли м'ясо коричневе, додайте цибулю і перемішайте. Коли цибуля м'яка, додайте борошно і перемішайте, так що немає грудок в будь-якій точці. Посипати все спеціями і додати сіль.





Гості можуть легко дістатися до Carcasses. Тепер додайте томатну пасту, помішуючи рівномірно. Після 5 хвилин залити м'ясо водою і довести до кипіння. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Після того, як ви можете послужити захоплення на бічну страву, відмінну для всіх!







Гриби зернові інгредієнти
  • 400г гриби
  • 1 ст.л. крему (15% жиру)
  • 3 ст.л. масла
  • 1 цибулина
  • 1 ст.л. борошна
  • 3 зубчики часнику
  • сіль і перець


Також можна приготувати ароматні і ароматні гриби грави. Для цього натерти часник і обсмажити його в рослинній олії. Потім порубати гриби і обсмажити їх разом з часником і подрібнити цибулю. Коли гриби практично готові, додайте борошно, вершкове масло і вершки.

Наприкінці спеції і солі. Каркас близько півгодини. Тоді ви можете подавати з гарніром!







Томато грави Інгредієнти
  • 300г фаршу фаршу
  • 1 цибулина
  • 1 морква
  • 2 помідори
  • 1 ст.л. томатного соку
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
Звичайно, не можна сказати в такому збірнику, грави з томатами. У сковороді обсмажте нарізану цибулю, потім моркву. Потім додайте фарш. Додати спеції і перемішати. Тим часом очистіть помідори і виріжте їх. Коли м'ясо готове, додайте томати і томатний сік. Прогулянка по 20 хвилин. Далі подаємо таблицю!

(Б)





Таке захоплення сподобається дорослим і дітям. Вам просто потрібно підібрати гарнір для смаку. Це може бути будь-яким: хоча б макарони, принаймні, гречана, хоча б булгур. Ви можете поєднувати на свій розсуд. Особисто я віддаю перевагу вершковому гравію для макаронів і рослинного до гречки. М'ясо чудово підходить для зернових культур пшениці. Я не можу чекати цих чудових рецептів! Яка грави вам подобається краще?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное