Правила поведінки гостей

«Вміння говорити талантом», - сказав Стендхал. Іноді навіть полоітні люди без злих намірів попросити питання, які ставлять співрозмовника в незручному положенні і заохочують закривати.





Якщо це сталося, коли ви вперше прийшли до дому людини і боротьба, щоб зробити сприятливе враження на нього.





"Сайт" Я приготував список поширених питань. Намагайтеся уникати їх на вечірці, а потім ви обов'язково запрошуєте.

Як правильно запитати питання
  1. Скільки коштує?
    Якщо ви покажете новий диван, робочий стіл, посудомийна машина або інший елемент інтер'єру, не забудьте запитати про його вартість. Здавалося б, ви непрямо оцінюєте свої фінансові можливості.



    Після того, як ніхто не хоче визнати, що вони платять мало, але як робота, або доки він не може змінитися. У будь-якому випадку питання про гроші занадто особисте і не варто запитати. Краще підкреслити і похвалити те, що ви дійсно любите про предмет: його колір, форма, дизайн, функціональність.

  2. Чому б ви?
    Хобі та хобі – це чудова тема для обговорення. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Але навіть тут виникають питання, які можуть засвідчити співрозмовника.



    Чому потрібно 5 собак або такий дорогий хобі – це не найприємніший питання, яке, здається, що ви вважаєте захопленнями співрозмовника.

  3. Скільки коштує цей стіл?
    Одна з найактуальніших фраз, які можна порівняти тільки з «так, їсти, шановні гості, все так дорого в базарі» проводиться власниками.


  4. Чи є це постійний?
    Про дефекти при появі або ознаках проблем зі здоров'ям обличчя. Але люди часто не соромляться запитати про татуювання, пірсинг, дредлокони та інші особливості зовнішнього вигляду.



    Чи болить він? Чи є це реально? Чи можу я зробити це? Де ви...? Зацікавлені люди обговорюють це. Не менш погано запитати про косметичні процедури. Власники можуть не розуміти вас і думати, що щось неправильно з їх зовнішнім виглядом.

  5. Чи купили в ІКЕА?
    Для деяких, це може звучати як комплімент, але якщо власники витрачали багато грошей на ексклюзивні меблі, то це питання буде згасити їх. Задайте, де вони знайшли такий стильний предмет.


  6. Чи можу я залишитися на ніч?
    Ініціатива може приїхати тільки від власників. Якщо це темно зовні, але власники не пропонують залишатися на ніч, вам не потрібно запитати про це. Вирішити про перебування на пізніх, і запрошення не потрібно подбати про вас, як маленька дитина.


  7. Чому твій телевізор (табл, диван) так невеликий?
    Якщо власники купили цей конкретний предмет певного розміру, то вони, швидше за все, мали свої причини. Не критикувати і оцінити свій вибір, краще відзначити зручність і стиль предметів інтер'єру і меблів.


  8. Чи можу я запустити тут?
    Ще один загальний, але дуже безлактой Немає, ви не можете! Гості можуть скористатися власниками, а також гостями, які знаходяться в самому серці.




У святковому столі обов'язково не потрібно ходити про інших людей, підняти теми, які приведуть гостей до обговорення та кошторису: політика, спорт, погані новини, проблеми зі здоров'ям.

Вивчайте. запитати правильні питання Це означає стати приємною людиною, до якої мальуються люди. Це дуже важливо, тому що завдяки спілкуванню, які ми налагоджуємо дружні контакти, знаходимо хорошу роботу і задовольняємо потреби наших комунікацій.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное