Інструкція по виготовленню швидкого торта без випічки печива і конденсованих виробів

Якщо у вас є 10 хвилин, щоб зробити щось смачним і солодким, то цей торт для вас! Кожен улюблений з "Антропат" Готується швидко, без сковорідок, а також не вимагає духовки, тому можна легко приготувати її, навіть під час подорожі. Товари для неї потрібні найпростіші і доступні.

До речі, цей торт добре варити з дітьми: вони замішують печиво своїми руками, і можна змішати вершки в цей час. Але я не закликаю дітей практично ніколи, я не люблю розлад. Забава на кухні двері чекає торт.





Торт "Антропат" з печива Сьогодні видання "Сайт" Він розповість, як приготувати. Торт без випічкий Не більше 10-15 хвилин!





інгредієнти
  • 600г "Золотий Молоко" печиво
  • 500г варений конденсований
  • 100г вершкове масло
  • 2 ст.л. сметани
  • 30г молочний шоколад
  • Кошик






Підготовка
  1. Подрібніть cookie на шматки середнього розміру. Це можна зробити руками, штовхати або, надягаючи печиво в сумці, розкачати її кілька разів з валиком.



  2. Проваріть заздалегідь згущений, охолодіть, а потім перенесіть його в глибоку миску. Збийте конденсований міксером, потім додайте сметану і знову збийте. р.



  3. Додайте розм'якшене вершкове масло до вершки, збийте знову. Після перемішування інгредієнтів додайте подрібнені горіхи до крему.



  4. Змішайте печиво з кремом, ретельно перемішайте отриману масу і покладіть її на пластину у вигляді гірки. , Україна



  5. Скуштуйте шоколад на тертці (чорний або молочний, погляньте на свій смак). Посипати торт шоколадною крихтою. Поставте торт в холодильник на півгодини.



  6. Це, Швидкий торт готовий. Бодибилдерши!





І звичайно, рецепт цього десерту не обмежується лише двома варіаціями. Сьогодні ремісники роблять доріжок з інгредієнтів, таких як солодкі кукурудзяні палички, попкорн і навіть вівсяні латуні. Я рекомендую вам дізнатися інший простий рецепт торта з вафельних тортів. Не замочений, навіть стоячий в холодильнику на добу!



Цей рецепт не є навіть тортом, насправді це торт. домашня для чаю. «Антроат» може бути прикрашений плавленим шоколадом або кольоровою цукеркою, а замість горіхів додають арахісу. У холодильнику такий десерт можна зберігати протягом тривалого часу і не втратить смак.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное