Рецепт пончика кефіру

Дуже дякую. І я думав, що немає рецептів, які я не спробую особисто. Але як виявилося, мій бабуся мав один рецепт, який вона ніколи не писав в її кулінарній книзі.

Це назва страви, яку я дізнався про інший день. Харашкі – мініатюрні пончики, тушковані з цукровою пудрою. Класичні хахариаші виготовляються без начинки, що зменшує час їх приготування всього за кілька хвилин. Однак при великому бажанні і досить часу можна подбати про начинку.

р.



Редакція "Сайт" розповідає, як приготувати пишні, ароматні, повітряні і апетитні кепікій Дуже мало часу, щоб приготувати, і результат вражає своєю ніжністю і повітряністю.

Хагарашки на кефірі Інгредієнти
  • 400мл кефір
  • 400г борошна
  • 2 яйця
  • 3 ст. цукру
  • 10г ванільний цукор
  • 12 г розпушувача
  • 1/3 ч.л. солі
  • 250 мл рослинної олії


Підготовка
  1. Візьміть глибоку миску і залийте кефір в неї.



  2. Потім покладіть яйця в чашу і додайте цукор. Перемішайте інгредієнти і додайте ванільний цукор і сіль на суміш. р.



  3. Після цього просіяти підготовлену борошно разом з розпушувачем і додати їх в чашу з іншими інгредієнтами.



  4. Добре перемішати тісто.



  5. Щоб обсмажити хахариашки, залити рослинне масло в каструлю і добре прогріти, потім зменшити вогонь під маслом до середини.



  6. Промийте тісто чайною ложкою і за допомогою другої чайної ложки зануріть її в нагріту масло. 999 р.



  7. Посмажити тіста на золотистий колір на середній вогонь.



  8. Після хахариашкі набувають золотистий відтінок, їх необхідно видалити з олії за допомогою шуму і відразу покласти на паперовий рушник так, щоб надлишок масла відійде.





Готові каштани можна залити шоколадом або конденсованими кондитерськими шприцами. Будь-який варення також підходить для наповнення. Хоча без начинки каштани тушковані з цукровою пудрою дуже добре.

Тепер ви знаєте, Як зробити джекпоти До чаю протягом декількох хвилин ви не можете турбуватися про ласощі для раптових гостей.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное