Як стати майстером створення модних зображень

У житті нічого не стоїть – все зміни, в тому числі мода. Про 2 роки тому я прийшов у книгу Марі Кондо «Магічна чистка». Японське мистецтво надягання речей в домашніх умовах і в житті, після читання якого моє життя змінилося радикально. Я кинув будинок і віддав все, що не викликає мене радості і радості. Так само йде одяг.

По суті, один раз на тиждень, в основному в суботах, я це зробити. Кошикй Цей метод допомагає мені виглядати сучасні, стильні і модні в будь-який час року. Крім того, для заміни нелюблених речей з категорії «знизити кожен день» надходить тільки ті речі, в яких я дивлюся приголомшливо.

Сьогодні видання. "Сайт" Я приготував колекцію для вас, шановний читач. варіанти застарілих зображеньОдяг, який варто брати участь, відкласти до кращого часу або об'єднатися по-різному.





Одяг
  1. Ці зображення безперечно застарілі. «Ні, ні, ні і ні знову. Подивитися на тебе. Я не можу з'явитися в гідному суспільстві! – каже пансіонат Раїса Львівна, яка також зараз розмовляє шафу один раз на тиждень.



    р.



  2. Пам'ятайте, що це просто речі. Неважливо, скільки одягу потрібно бути щасливим. Важливо правильно його лікувати, подбати про нього, зберігати його так, щоб вона була зручною у використанні, і зможете взяти участь з тим, що застаріло.



    , Україна



  3. Якщо ви хочете зосередитися на світові тренди модиПо-перше, потрібно переосмислити своє ставлення до споживання. Хороший старт не купити речі, які триватимуть менше року, а торгова терапія навряд чи допоможе боротися з осінньою депресією. Якщо вам потрібен одяг, який подарує вам унікальність, ви можете спробувати збір винограду - дизайнери запропонували нам повернутися 30 років, але ніхто не занурить глибоко.









  4. Пальто вже втомлюється ( кілька років моди), в траншеї він холодний на +8. Кашемір (вузол) класичне пальто ніколи не вийдуть з моди, це тепло і комфортно. Виготовляємо синтетичні вироби, особливо з 70-х і 80-х таких видів наносилися, а в 90-ті вони одягалися в ламіновані клаточки, оксамитові сукні і спідниці. Свіже дихання приносить куртки і пальто в клітку, велику смугу поєднується з шкірою.









  5. Заключний етап зняття шафи полягає в тому, щоб визначити долю речей, які потрібно входити з. Здійснити другий аудит: остаточно відхилити копії вручну для переробки до найближчого магазину масового ринку, деякі нові або хороші умови можуть передаватися до благодійного фонду, а деякі - продаються через групи на Facebook або на інших спеціалізованих сайтах.









    Тексти пісень, а це означає: І не боїться частиною з речами, які більше не приносять вам радість: нехай у вас є невеликий, але реальний життя. КошикНасолоджуйтеся смаком і стилем сто відсотків.







Я також запропоную вам дізнатися про антитренди холодного сезону – 2019 і як замінити ці речі. Не слізти на ганчі і нести на сміття, лунати застарілими модними стандартами, але таке улюблена куртка або пальто. Ви можете навіть зберегти такі речі, якщо ви поєднуєте їх з модними речами правильно.



періодично прибирання шафи Корисно не тільки як інструмент для пошуку власного стилю, але і для психічного здоров'я. Позбутися від старих, непотрібних або просто нудних речей є дивним для дихання свіжого повітря: відмінно покладає ваші думки для того, щоб і допомагає зрозуміти, де ви йдете далі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное