Інструкція по приготуванню лізи піла

Якщо не вистачає часу, і я хочу смачно їсти, я варю. пілфа Ольга Матвей рецепт. Хтось сказав, що це просто рис з м'ясом і спеціями для вихованця. Так, можливо, але це так смачно, це сердечко, виглядає смачно. Плов виходить низькожирним, приготованим в духовці.

Ця кількість товарів виходить з великий - для всього будинку і навіть для гостей! Рис розсипчастий, а м'ясо ніжне і смачне.





Лази pilaf Редакція "Сайт" Він розповість, як приготувати. пілфай





інгредієнти
  • 2 цибулини
  • 2 морква
  • 360г паровий рис
  • 8-10 курячих ніжок
  • 3-4 зубчики часнику
  • 600–700 мл води
  • пілфа
  • сіль, перець за смаком


р.



Підготовка
  1. Вимити, очистити цибулю і нарізати дрібно. Покласти його в вершкову каструлю. Розсмажуємо цибулю над невеликим теплом, щоб рослина прозора.



  2. Промийте моркву теж, очистіть їх і натирайте на велику тертці. Коли цибуля прозора, додайте до неї тертий моркву. Пришийте моркву до половини готовності. Збережіть його за смаком.



  3. Поставте всі курячі ніжки в комфортну ємність. Надішліть їм і додайте спеції для пілфа. Курячі ніжки ретельно «сухе» з спеціями.



  4. Рис краще використовувати пропарений, після чого він обов'язково стане крихким і невинним смачним. Покладіть два склянки рису в кооп і промийте. р.



  5. Перемістити готове обсмаження на сковороду, рівномірно розподіливши по всій поверхні форми. Наступний шар рису також розподіляють його по всій смузі, додають 4-5 зубчики часнику до рису. 774103



  6. У сковороді, де ви варили обсмаження, додайте 4 склянки води. Посипати, спеції і спеції для плову. Далі шар викласти курячі ніжки, потім залити весь бульйон. Залиште дві лави відвару.



  7. Покрийте сковороду з майбутнім фольгою та надішлемо до 200 градусів духовки. Коли вода замочується через 15 хвилин, додайте залишилися дві лавки води до піл. Але якщо після 15 хвилин вода залишається і не починає вбиратися, то дві лавки не потрібно додавати. Готуємо плов в духовці близько години.



  8. Це, пілфа готовий. Бон придаток!





Також я пропоную вам дізнатися, як варити плов з м'ясниками. Це м'ясні кулі, які надають страву особливу ніжність і соковитість. Враховуйте крихкість рецепта вже в кишені.



Як видно, пілфа Дуже просто і без проблем. Заощаджуйте цей рецепт як ідея смачного та насиченого обіду або вечері для великої компанії. До речі, щоб приготувати пляшку за цим рецептом, не варто бути досвідченою варильною варильною варильною варильною варкою. Дуже дякую!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное