Як створити дружні відносини з сусідами

Хороші стосунки з сусідами Це майже як рідкісне, як повне розуміння з матір'ю або матір'ю. Неважливо, якщо ви живете в квартирі або в приватному секторі, адже сусіди в будь-якому випадку можуть викликати проблеми, іноді в самих несподіваних варіантах.

Один з наших абонентів скаржав, що її сусіди на дачній будиночку є занадто своєрідним, і тому, з кращих намірів, вони постійно діляться рослинами, хоча вона не просить цього. Але як відмовлятися від того, як ви наполягають, щоб висадити непотрібні чагарники або квіти на ділянці?





Моя мама і бабуся виросла в часи всього страшного, і тому вони не змогли відмовлятися від зайвих речей. І я розумію їх, бо я твердо кажу «не» коли я бачу, що людина намагається мені. Після того, як відмова може бути безперечно відхилена, акції Альбіни.





«Ви плануєте сад і квітник, а потім приносите вам непотрібні рослини і просто зобов'язуйте знайти місце для них. Вам також потрібно вода, подбати про ...

«Перший раз я пам'ятаю, один з сусідів пересохнув капусти, а потім зійшов по вулиці, щоб побудувати його. Потім мати з'являлася з тим, що ця розсада повинна бути висаджена, інакше добре буде втрачено. й

Херсон



«Мій мама дав мені роботу, вказавши на шорстку частину ділянки. Я викопав землю, висаджувати... В результаті капуста виявилася фрахтою, навіть головки не зав'язали. Можливо, це був піщаний грунт, або можливо, це було те, що нам не потрібно, майже не поливати його. Але сусіди були щасливі, що їх саджанці не зникли, жінка відродилася.





«Найбільш часто квіти були привезені такими «підлітками». Найімовірніше, сусіди просто не встигли пережити багаторічників, тому їх відразу привозять, не запитуючи, чи потрібна така «щастя». Ми отримали коричнево-жовтий геленіум, апельсиново-червоний гранат, деякі кислі смородини неперевершеного сорту ...»

«Як результат, майже все, що було передано нам, і що ми приготували стільки, що закінчилися в сміття, якщо не відразу, то після пари років. А якщо той самий сусід запитав, що «квітки» робиться там, вона також повинна лежати, Алібіна скаржаться.





Я, будучи гарним сусідом не легко. Навіть якщо ви намагаєтеся зробити більше хороших людей, які живуть поруч з вами, він може не тільки оцінити, але і не схожий на вас.

З іншого боку, чому жінка хоче, що вона не потребує? Я хочу подякувати вам за це? Це два рази.

Так проблема тут досить, компульсивний Він просто не повністю усвідомлює, що його завод не є подарунком для людини, але тягар, і головне, щоб помітно уточнити цю ситуацію одержувачу.





Ви можете делікатно пояснити, що ви вже маєте достатню кількість необхідних рослин, але це «гіфт» не потрібно, або вам не доведеться висадити його, або не встигнути доглядати. Прийміть відхилення і не нав'язувати або відхиляти. Ти будеш чесним і вашим сусідам. Чому ви перейдете до сміття? Wrong якось ...

Категории

Смотрите также

Новое и интересное