Чи варто продовжувати дивні відносини?

Відносини – важлива частина життя кожного. Не можна бути повністю щасливими, коли виникає плутанина в особистому житті. З правої особи однаково важлива для жінки і чоловіка.

Але часто на ролі «правої людини» ми відверто відштовхуємо когось, з яким вже давно варто сказати прощадно. І сьогодні видання. "Сайт" Дискусії, як розпізнати і розбити відносиний Краще зупинитися заздалегідь, що не має перспектив.





Я побачила дівчину на два роки. Вона має сина від попередніх відносин. Вона живе з дитиною і матір'ю в передмісті. З роботою є щільний, тому я повинен допомогти, дати гроші, говорить 40-річний Миколай.





«Чи нечасто, а потім на краще за два дні. Візьміть гроші і листя. Коли я спробую почати розмову про відносини, вона швидко змінює тему. Але якщо я перестаю допомогти і зупинити відповідь на мій телефон, вона погрожує зробити щось для себе. й

«Я люблю свою любов, але це не може йти так. Не знаю, як це зробити так, щоб не пошкодити її.





Якщо жінка підтримує відносини маніпуляціями і шантажу, то навряд чи можна говорити про будь-які глибокі почуття. Дуже добре, що Микола здатний надати жінці з дитиною, але що він сам? Життя може бути дуже непередбачуваним, і якщо щось відбувається з ним, він отримає резервну копію?





Що робити, якщо з якоїсь причини людина не може допомогти своїй коханій за гроші? Чи залишиться вона з ним в цьому випадку? Можливо, вона відчуває право на отримання грошей на теплу і торкнутися. Микола не бачить такого з'єднання.





«Для чоловіка найбільш важливі відносини, для жінки, це товарно-гроші відносини. Все, що потрібно. У жінки використовується молодий чоловік, щоб підняти дитину. Вона лякає її, щоб втратити цю допомогу, тому вона обирає шантажу як очевидний спосіб захистити себе, говорить психолог Світлана Картиніна.

«Кожен має проблеми, але не всі відповідальність за їх вирішення. Зіткнувшись з фінансовими труднощами, хтось отримає навіть найяскравіша робота, і хтось буде вдатися до маніпуляції і спробувати вирішити все неправильними руками. й





Питання про те, як комфортний Миколай з таким особливим, що на будь-якій можливості починає його розмахувати. Але якщо він продовжує тримати на цих дивнийЦе означає, що вони теж вигідні для нього, психолог уклав.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное