Чи варто покласти тюль на вікна?

Мій чоловік і я жити в приватному будинку. Кухонні вікна практично на дорозі, а паркан низький. Коли ви сидите і пити чай, вона відчуває, як хтось дивиться. Можливий дискомфорт. Довгий час я попросив чоловіка підвісити жалюзі. Але ви будете питати його? Тоді я знайшов набагато простіший спосіб вирішення проблеми.

р.



Я допомогла чудовому пенсіонеру. Ольга Пацуєва І її неоцінні поради. Сьогодні видання. "Сайт" Саме тому приклеїти тюль на вікно і чому краще жалюзі.

Красивий тюль Ольга Папсуєва пропонує замість встановлення жалюзі клеїти тюлі на вікнах. По-перше, це просто і можна зробити самостійно. Ви не можете покласти жалюзі на себе, але тюль легко. По-друге, це дешево. Ви знайдете скребки старого тюля, відрегулюйте їх на розмір вікна і приклеїте їх. По-третє, муфта Він виглядає елегантно і красиво.





Отже, приклеїти тюль на вікно, потрібно сам матеріал і клей для нього. З матеріалом зрозумілий, просто шукаючи відповідний тюль. Крохмаль можна використовувати як клей. Заварити його простіше: 1 ст. л. крохмаль з гіркою на 0,5 л води. Наповніть тюль цим розчином і повністю змочіть його.





Коли тканина змочена, вона встигне розпочати склеювання. Переконайтеся, що вікна в будинку закриваються, і немає проекту. Почати склеювання зверху вниз. Важко змочити тюль з крохмалем і випрямити по всій поверхні вікна.





Додаткова користь цього процесу відмінна гідратація рук. Під час склеювання тюлі ручки насичені вологою і корисними речовинами з крохмалю. Подвійний добро!





Коли ваша робота висихає, все, що залишається захоплювати виконану роботу. Все виглядає дуже акуратно і мило, і це не відчувається, як ви дивилися. Ви побачите все на вулиці, але не з вулиці. Tulle передає світло ідеально. Вулиця світла, будинок світла і душа яскравий!





Вимкніть тюль також дуже легко. Потрібно трохи змочити водою. Я зробив це один раз на місяць, ви повинні подивитися на забруднення. Я промив, висушіть, а потім поставте тюль спинки в місці. Додаткова причина для миття вікон і промивання пилу.





У цьому відео Ольга Папсуєва чітко показує весь процес склеювання тюлі від початку до кінця.

про:blank

Туллі на кухні - великий варіант. Спочатку це може показати, що це дивна ідея, але насправді вона красива. Зручний, простий, але також стильний і красивий. В цілому, я був щасливий і мій чоловік любив його. Яка ідея?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное