Як принести різноманіття життя

Наближений день і щоденний біг, легко втратити радість і не помітити його. З часом ви розумієте, що все добре, але щось відсутні. Не завжди можна визначити, що відсутні. Але ми можемо допомогти вам з цим.





Редакція "Сайт" Я приготував для вас простий тест, який допоможе вам визначити, що вам не вистачає щастя.

Життя Марії: Стрітення Ісуса Христа Тест досить простий. Подивіться на картинку і оберіть вазу, яку вам подобається. Не думайте довго, не подивіться, просто оберіть те, що вам подобається. Обрати? Далі дізнайтесь, як. диверсифікуватий





  1. Перша ваза: друг
    Для щастя, не вистачає справжнього друга в житті. У вас є багато друзів і знайомих, але серед них немає того, хто може називатися істинним другом. Людина, з якою ви можете говорити про все в світі або зберегти тихий про найважливіше. Від вас може бути така людина, але вона далеко від вас. У зв'язку з тим, що життя часто нездужання. Якщо у вас є така людина, то не соромтесь йти до нього. Дуже задоволений.





  2. Друга ваза: вихід
    Щоб бути щасливими, потрібно знайти гармонію між роботою, сім'єю та власними потребами. Ви, ймовірно, витрачаєте занадто багато часу на роботі і нехтуйте своїм хобі. Поведи мене, кожен повинен мати вихід в життя. Не без нього. Якщо ви відчуваєте себе спокійно і добре. Це може бути місце або заняття. Вам подобається фарбувати або вас цікавить танці? Потім підберіть щітки або перейдіть до танцювального класу. Зробіть свій час.





  3. Третя ваза: враження
    Нові міста, країни або навіть просто вулиці у вашому місті заповнюють душу новими враженнями. Якщо ви вибрали цю вазу, то це те, що ви відсутні. Прогулянка містом, де ви раніше не бували. Відкрийте для себе своє серце. Вам необхідно відчути щиру радість, сюрприз і радість. Без нього все життя стає нудним. Але не чекайте особливого моменту, просто зробіть себе учасником.





  4. Чотиримісна ваза: відпочинок
    Без належного відпочинку кожен може відчувати себе погано. Вам потрібен відпочинок. У вас є день повного відпочинку: перейдіть по магазинах, прогуляйтеся в парку або лежайте з книгою на дивані. Решта точно так само, як вам подобається найбільше. Довірте мене, цей день відпочинку змінить все. Ви отримаєте міцність і ви не будете мати бізнесу і завдань!





  5. П'ята ваза: самореалізація
    Не завжди зрозуміло. Здавалося б, мати хорошу роботу і сім'ю, але щось відсутні. А якщо вибрати п'яту вазу, то не вистачає самоактуалізації. Можливо, це час для зміни робочих місць або запуску власного бізнесу. Якщо ви вже давно мріяли про те, що до життя, то тепер це час, щоб це зробити. Довіряю мене, що принесе Вам щастя.

    4476811





Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Це дійсно добре, тому що інакше це буде нудно. Ми рідко думаємо. різноманітністьМи можемо самі зателефонувати одержувачу. Ви просто повинні захопити їх хвостом і зробити ваше життя більш яскравим і насиченим. Ви отримуєте те, що не вистачає життя?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное