Інструкція для приготування яблучного пирога на вівсяному

Учора я побачила цікавий рецепт в Інтернеті, і сьогодні я вже приготував його. І тепер, працюючи над цією статтею, я їю цей смачний делікатес і зрозумів, що цей торт є просто ідеальним для прохолодної осені, особливо коли поєднується з імбирним чайом. Просто додайте лимонну шкірку, і не забудьте про корицю!

Торт зацікавив мене, що борошно в ньому досить мало, але в тісті злакий Завдяки великій кількості яблук, пиріг дуже соковитий і ароматний, а вівся в тісто практично не відчувається. Здається, що торт виготовлений з горіхового борошна!





Яблучний пиріг з вівцем сьогодні видання "Сайт" Він розповість, як приготувати. злакий Рецепт настільки простий, що навіть нова господиня може впоратися з ним!





інгредієнти
  • 120г вершкове масло
  • 160г цукру
  • 3 яйця
  • 100г борошна
  • 150г вівсяний
  • 1 ч.л. розпушувача
  • 1 ч.л. кориці
  • 4 яблука
  • 1 апельсин або лимон
  • щіпка
  • порошок






Підготовка
  1. У мисці міксера поєднують розм'якшене масло, цукор і щіпку солі. Важко все на високій швидкості за 5 хвилин до масла пишною.



  2. У збитому маслі додайте одне яйце при кімнатній температурі. Після кожного доповнення зніміть близько хвилини при високій швидкості. Необхідно мати пишну, світло, однорідну масу. р.



  3. У окремому контейнері з'єднують сіяне борошно пшениці, вівсяне борошно, корицю і розпушувач. Поміряйте все, щоб уніформа з королою.



  4. У 2-3 дози додайте сухі продукти, щоб збити масло. Стирайте все лопаткою, не змішуючи. Ви повинні закінчити м'яке тісто без рідини. 734850 р.



  5. Вимити і очистити яблука, нарізати їх на дрібні кубики. Нарізані яблука заливають в зручну ємність, додають до них сік будь-яких цитрусових фруктів (лимон, апельсин, вапно). Додаючи сік, яблука не затемнеться і набуде додатковий цитрусовий смак.



  6. Очистити лимон або апельсин, натрієвий і додати в тісто для додаткового смаку. яблука також додають в тісто.



  7. Форма для випікання (У мене діаметр 26 сантиметрів) змащують невелику частину масла. Помістіть тісто з яблуками і рівномірно розподіліть по всій формі. Випікайте торт в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 45-50 хвилин до ірдиного кольору. Готовність перевірити дерев'яною паличкою, вона повинна вийти з торта сухий і чистий.





  8. Готовий торт прохолодно і злегка порошокй Бодибилдерши!





Я також рекомендую вам дізнатися, як зробити яблучний пиріг з маком. Це не найпоширеніший рецепт, але цей торт сподобається всім улюбленцям. Це обов'язково має бути у вашій колекції золотих яблук.



Торт можна подавати як в теплому, так і охолодженому вигляді. Торт виходить вологим, вівсяним в ньому практично не відчувається, при цьому випічка має горіхй

Я впевнений, що цей торт підкорить всіх без винятку зі смаком: хрусткі на краях, ніжні всередині, ароматні і дуже смачні. Ви не пошкодуєте!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное