Як зробити букет з горіхів і сухофруктів

Я подарував свою сеструю подарунок на день народження, що Ілона все ще розповідає про своїх друзів і колег. Ну, я був так званим з створенням цієї краси, що зараз це один з моїх улюблених хобі, який приносить мені не тільки задоволення, але і дохід.

Багато чули, бачили і навіть отримали букети з цукерок. Довгий час. Є навіть букети для чоловіків з пива і різних ковбас і копчених сирів. Я вирішив піти інший спосіб і створити. мускатний горіхсушені фрукти і консервовані фрукти.

Цей напрямок нещодавно отримав велику популярність. Все, що це таке. дивний приносить користь здоров'я, тому що сухі фрукти солодкі з великою кількістю вітамінів, клітковини, поживних речовин.

р.



Як зробити солодкий букет сьогодні "Сайт" Я приготував для вас, шановний читач, відмінний мускатний горіхсушені фрукти і консервовані фрукти. Подарунок мамі, сестра, близький друг, і навіть кохана людина оцінить. Гарний, корисний і дуже смачний!

Збір смачного букета
  1. Щоб зробити таку красу, потрібно висушені фрукти і горіхи, а також дерев'яні палички (не менше 1,5 пакетів), гарячого клею, стрічками і пакувальним папером. Останній можна вибрати за вашим смаком, наприклад, взяти кольоровий папір, відчуження або фільм. р.



    1534838



  2. Такі букети обов'язково подарують голову до будь-яких цукерок букети, так як сушені фрукти і горіхи хороші для здоров'я!





  3. Якщо ви хочете зробити солодкий подарунок, висушені фрукти і горіхи - найкращий вибір для дорослих і дітей. Повідомлення Брукет Необхідно вибрати великі і непристойні горіхи заздалегідь. Краще закріпити сушені плоди не на одному, але на двох дерев'яних паличок відразу (виняток висушують абрикоси).







  4. Сухі фруктові композиції і горіхи не мають сезонності, вони можуть бути представлені цілий рік, особливо висушені фрукти актуальні під час Вегетаріанці особливо важливі для збагачення раціону з сухофруктами та мікроелементами, що містяться в них, оскільки це будівельний матеріал для наших клітин, ключ до молоді та здоров’я. р.





  5. Кілька цікавих ідей!





  6. Букет білих троянд, казково красивих, виглядає ідеально, а ніжний колір бутона – це поза тимчасова класика.







І зрозуміти, як зробити таку красуню, дивитися це відео.

про:blank

Цей відео показує, як зібрати солодкий сушені фрукти.

про:blank

Ще один варіант складання букета горіхів в поєднанні з бавовняною і лавандою.

про:blank

Комфорт в будинку важливий, тому що завдяки цьому тонкому і elusive речовині ви хочете повернутися додому швидше, особливо коли робочий день був важкою, а погода на вулиці холодна і потоплена. І це один з ключових слів до успіху щасливого сімейного життя.

Пропонуємо Вам дізнатися, як зробити букет з висушених квітів. Спасибі абзацу 8, я отримав краще сну.



Як ви можете побачити, горіхи, сухофрукти і цукати не тільки смачну делікатеси, які дорослі і діти люблять, але і чудовий подарунок. Подарунок природи Чудовий і смачний подарунок, який можна подарувати близьким і знайомим. Ви можете зробити цю красу своїми руками.

Поведи мене, такий подарунок запам'ятається вашим близьким протягом тривалого часу і залишить море приємних вражень!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное