Інструкція по виготовленню американських пончиків

Мій друг матері, Тітка Рай, був живий в Флориді більш ніж 20 років, і це було вона, хто вчив мене, як зробити реальні Американські каштани, коли я прийшов додому. Це таке, з отвором посередині, покритим глазур'ю, зробленим шоколадом, посипається різними кольоровими карамельно-здобленийГоріхи, цукрова пудра, які люблять всі діти.

Як виявилося, найскладніше в рецепті варто чекати дріжджового тіста, щоб піднятися і вибрати який порошок, щоб використовувати для каштанів. По дорозі навіть дитина може формувати пожертви. Він любить його!





Американські каштани Сьогодні Edition "Сайт" Він розповість, як приготувати. тістой Виявляється пишним, повітряним і дуже апетитним!





Тест інгредієнти
  • 640г борошна
  • 60г цукру
  • 2 яйця
  • 14г сухі дріжджі
  • 90г вершкове масло
  • 250 мл молока (3.2%)
  • 2g ванільний
  • щіпка


Фентезі інгредієнти
  • 100г шоколад
  • 50г крем (33%)
  • 15г вершкове масло
  • Кошик






Підготовка
  1. У зручному контейнері з'єднують вершкове масло, молоко, яйця і ванілін. Дивитися його добре.



  2. Також до рідкої суміші додайте дріжджі, цукор, борошно сито. Змішайте тісто з королою, а потім своїми руками 10-15 хвилин. Тісто повинна бути м'яким, однорідним і не клеїти на руки.



  3. Поставте тісто в чашу. Покрийте посуд з тестовою плівкою і залиште на тепле місце протягом години. Я зазвичай кладаю тісто в духовці, нагріта до 30 градусів. Тісто необхідно подвійний або потрійний.



  4. Покладіть тісто на стіл, злегка посипте по обидва боки борошном. Покрийте тісто, а потім розкачати її в шар товщиною 1 сантиметра.



  5. Наріжте тісто на кола близько 10 сантиметрів в діаметрі. Зробіть ніч в центрі. Ви можете використовувати форми для пожертв, або ви можете вирізати кола звичайним склом, в центрі з кришкою з пластикової пляшки зробити отвір. У мене є акуратний діаметр 7 сантиметрів. Покрийте тісто з рушником і залиште в теплому місці 20 хвилин для підйому.

    123456Наступна



  6. Нагрійте глибоку сковороду і залийте рослинне масло в неї так, щоб тісто купували в ній при смаженні. Нагріваємо з двох сторін в гарячому маслі до золотистої скоринки. Зауважте, що потрібно обсмажити на дуже невеликому вогні.



  7. Готові каштани покласти на паперовий рушник або серветку для видалення зайвого жиру.



  8. Донути можна відварити в цукровому пудрі. Ви також можете зробити шоколадний крем. Подрібнити шоколад для нього. Залийте його вареним кремом. Додайте масу підставку на одну хвилину, потім перемішайте до розмежування. Наприкінці додайте розм'якшене масло, перемішайте до однорідності. Готовий. глазур Поставте тістони до середини, вийняти її, переверніть її, посипте її кондитерською випічкою.





  9. Також можна зробити ягідну глазур. Виготовляється з свіжих і заморожених ягід. Для цього необхідно розбити ягоди блендером. Готова маса протирається через сито з шкіри і насіння. У мисці поєднують ягідне пюре (близько 2 ст.л.) і цукровий порошок (5-6 ст.л.), перемішують до однорідної. Покладіть тісто на глазур до середини, зніміть, посипте будь-яким посипом до вашої кришки. Поставте тісто на блюдо, подайте їх до столу. Бон привіт!

    р.





Незвичайна і більш корисною заміною для тіста може бути яблучні кільця в намистинах. На мій погляд, це ідеальний літній сніданок. Растровані кільця "Додати сюрприз" на тарілці довгий час не лягайте!



Для шоколадної глазурі можна використовувати не тільки чорний, але і молочний і білий шоколад. Крім кондитерських посипань можна декорувати кокосовими стружками і подрібненими горіхами. Ну, я зазвичай бере ті посипання, які я після приготування Великодніх тортів.

О, ті пишні. отвір каштан В середині! Вони добре спекотні, з підігрівом, немає іншого способу. Дуже смачні, але смачні! Молоко добре. Кава дуже смачна!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное