Як дізнатися про чутливі теми

«Я повинен платити за готель, щоб познайомитися з коханою жінкою. До наших відносин досить близько Так ми познайомимося з тимчасом, щоб бути окремо. Проблема полягає в тому, що навіть якщо ми погодилися платити за готель в свою чергу, після того, як я сплатив кілька разів поспіль.





Моя людина має складну ситуацію в житті. Він породжує сина свого мертвого брата. Але я й син, який я підняю на себе.





Я не знаю, що робити. Я не хочу відкликати його, але я не можу піти, як це більше, пише Марія, 36.





Багато жінок стикаються з подібною ситуацією, всупереч своїм інтересам, вони намагаються подбати про їх обраного. Тому редакційна колегія "Сайт" Я не міг ігнорувати таку історію.





Сьогодні ми будемо говорити, Що говорять чоловіковідо жорсткий-talk Вони не викликають негативних емоцій у коханні, і ви змогли вирішити складну ситуацію разом.

Відомо, що не можна будувати гармонійні відносини без діалогу. Щоб зрозуміти один одного правильно і довірити партнера, потрібно обговорити всі цікаві теми.





У нас є те, що деякі чоловіки вважають за краще тримати спокій. Як правило, одна з найскладніших розмов є тими, що стосуються теми фінансів.





Кожна жінка повинна бути в змозі захистити свої інтереси і кордони. Якщо поведінка людини нечіткий і викликає негативність, необхідно безпосередньо повідомити його про це.





Навіть якщо партнер має фінансові труднощі, це не означає, що ви повинні вирішувати їх. Ви повинні розуміти, що обраний вами є дорослим, і що він, в свою чергу, повинен бути однаково відповідальним за його слова і дії.

р.



Все, що потрібно для вас, є відкритим, але ніжним повідомленням про те, що ви не любите. Ви можете просто сказати, що ви не знаєте, коли людина не зберігає своє слово. Не варто атакувати звинуваченнями або вдатися до конфлікту. Будьте впевнені, що любляча людина буде зрозуміти вас і спробувати виправити ситуацію.

р.



У будь-якому випадку, навіть якщо це не про гроші, потрібно мати можливість зробити лінію, яка не має наміру вийти за межі. І для того, щоб не відчувати винність в той же час, вам потрібно зрозуміти, що саме ви малюєте цю лінію і які наслідки можливо, якщо ви порушите цю межу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное