Що можна зробити з старої пняги

Мій чоловік любить чистити і прикрасити будинок. Він вважає, що місце, де ви живете, не тільки ваша фортеця, притулок від поганої погоди і для сну, але і джерело міцності і натхнення.

Саме тому він завжди намагається відвідати різні виставки дизайну, читає багато будівельних журналів і нехтує новими ідеями. будинок-pieceй Особливо ті, які можна реалізувати своїми руками.

Цього літа, в той час як на дачі, він зрізав пару старих оболонених дерев, а потім підгорнув пнів. Що він зробив до цих. трусиВсе ще хвилює всіх родичів і друзів, які перетинають поріг нашого дому.





Цікавий і досить незвичайний тренд - використання деревини пердят - з'явився буквально пара років тому. Він швидко набуває імпульсу, і сьогодні пнів вже не просто актуальний тренд, але ознака стилю і смаку.

Стирчі неймовірно популярні і одночасно недорогий і екологічно чистий матеріал. Сьогодні видання. "Сайт" Я приготував для вас, шановний читач, вибір ідей. Аксесуари для дому та котеджу.

  1. Є думка, що сидячи на пнязі навіть корисно. По-перше, коноплі часто використовуються як стільці, так і не турбували багато, навіть зараз багато роблять так в селах. Але в квартирі або будинку можна зробити красиву пеньку стілець своїми руками, для цього потрібно тільки правильно вирощувати руки і фантазію.







  2. Просто викрутіть колеса і ось великий пень стілець! Ви також можете вирішити питання зручного мобільного кавового столу для вітальні.







  3. При наявності великої кількості неспроможних пнів в саду вони можуть легко перетворюватися в деякі красиві ландшафтні елементи дачної ділянки. Старі пнів можна подарувати ще одне життя, після чого вони можуть служити вам більше одного року, привезти красу і практичність в інтер'єрі саду щодня.





    (Багато)



  4. Чудова ідея для коридору і не тільки.







  5. Особливо часто в інтер'єрах пнів використовуються як столик, тумбочки і кавові столи, а також меблі для ванної кімнати.







  6. Кілька цікавих варіантів!







  7. Також можна прикрасити стіну скибочками, порізавши пнів на багато кілець. Ви можете прикрасити всю стіну або її фрагмент з розрізами, в результаті ви отримаєте унікальну панель. Для цього пилки просто прикріплюються до чистої поверхні квартири на клей для дерева.









Також я пропоную вам познайомитися з іншим гарним вибором ідей, які можна зробити з старих стільців. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів.



Вироби з старих пнів В останні роки все частіше використовуються як меблі для дому, вона допомагає не тільки відновити простір, але і пробуджує думки про наше місце в природі. Як правило, результат перевершує всі очікування і виходить, щоб бути вигідним, красивим і неповторним.

Наприклад, мій друг Ольга вже надихнула чоловіка з деякими ідеями з цієї колекції, щоб створити креативний журнальний столик з старої пняви.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное