Що таке суть свідомого ставлення до їжі

Чи знаєте ви, шановні читачі, які чоловіки знаходять все, що стосується їх пам'яті? Чи є вазон з полотен, день народження торта, харчування для дітей або спеціальних продуктів подружжя. Насправді, здається чоловікам, що це нормально! Їжа їсть і їжа їсти. Тексти пісень, а це означає: Це нічого, це питання життя! Або ні?





«Для серця людини лежить через шлунок». Але якщо це було те, що всі досвідчені господині будуть щасливі. І це, на жаль, не справа. Середня жінка починає другий зсув на кухні після основної роботи. А також очищення, миття, прасування і дітей, які вимагають уваги і догляду.

Ось як ви приїжджаєте з роботи, змініть свій бізнес костюм для фартуха - і зробимо це! Перший, другий, компот, десерт, салат, закуски... Все для того, щоб добре годувати будинок. Ох і покупках! Перед тим як приготувати обід або вечерю, необхідно ретельно планувати. І з обмеженим бюджетом значно збільшується складність даного процесу. Усе буде відмінно, якщо є допомога від чоловіка поруч. Але це не було.

Р



Редакція "Сайт" провів невеликий соціологічний огляд серед чоловіків і жінок, щоб дізнатися, як ситуація з Розподіл обов’язків у їхніх сім’яхй Виявилося, що 80% чоловіків не розуміють побутових клопів. Чому? Відповідь дуже дивна: бо вони чоловіки.

Більш того, вони вважають, що жінка повинна безумовно варити їжу для всіх членів сім'ї, їсти мало або ні дієти. Чоловік повинен забезпечити будинок і сім'ю з необхідними ресурсами. Як виробник, вам потрібно додаткові калорій!





Ця тема була дуже актуальна. В Інтернеті ви можете знайти сотні коментарів, пов'язаних з цим.

«Примус не може призвести! Я купив шматочок дорогого сиру (300 г), я думав, що це буде малюка, і ми маємо трохи. Мій чоловік сидів на кухні п'ятий чай. Кормові. Я пішов, щоб покласти дитину на ліжко, я прийшов - немає половини сиру. Я не мій син навіть спробував. Шукаю. Людина має відчуття, що він один в домашніх умовах, немає одного, і сир знизився з неба. Кілька днів тому я вітаю пакет ковбас. Я запитав, чи можна нагріти 3 з картоплею. Він сказав: «Чому це так смачно?» Завтра я приховує її, я отримую його. й

«День я відкрив холодильник і немає торта. Я все себе. Іноді я задаю, скільки дешевше він буде жити без дружини. Чи є вони все, що або є більш економічно вигідні версії? ?

«Жива в економічному режимі. Дитина 4 роки. Хочу закінчити ремонт. Їжа проста. Чоловік, холостий, харчується дитячою їжею. Сьогодні я їю 4 йогурти, варені залишки какао і закінчили молоко. Що було до кінця тижня. Я лютий! Я зроблю скаргу йому, він відхилений. й





«Це те ж нечудовість. Тепер мій чоловік пішов, молоко і кефір безпечні, я зробив ремонт самостійно. Девер він пішов, він був дозволений їсти багато. й

«Симчаси це просто злий, що займає його не тому, що це шляхетний, але тому що він не просить. І так ви купуєте все на складах, щоб було м'ясо, і риба, і сир. Ви повинні годувати його м'ясом, чоловіком!

«Я запакую йому їжу для роботи, гарнір часто приносить йому назад і каже, що він голодний.» Але якщо поруч з ним кілочка з печивом він може їсти половину і не зв'язуватися. Сама з цукерками ... Ви все ще повинні добре харчуватися. У чоловіків організм споживає більше білка, особливо якщо робота фізична. й





«Моїй перший чоловік їсти всі плоди, навіть фрукти він купив для своєї дитини. У нас є одне яблуко і він має інші п'ять. Морозиво в холодильнику не можна залишити, знайдеться і закінчиться. Також з котлетами, сиром, ковбасою, тортами. Моя сина і я маю час намагатися. Скажіть, будь ласка, будь ласка, Він має одну відповідь: «Я великий, мій організм потребує багато». В результаті він з'їде найсмачніше з холодильника, і відмовляється від супу і кашу - він вже повний.

«Союз історії». Коли запитав, чому він сам, він відповів, що не запитав його, щоб залишити його. Я відчуваю себе шкода нічого? Ми проживали на 29 років.

«На наступний раз я раджу приховати їжу не в холодильнику, але в підвалі або на балконі. Авос не буде. Помітили вчасно, що це було світло. Я мав бігти рано вранці з сином на годинник для нового. Ви повинні бути прикрашені.

«Що це? Я приготував вечерю, ходив до саду, щоб забрати дитину, і є одна бокова страва. Не м'ясо, без десерту. Якщо чоловік заробляє гроші, значить він може?





Ви читаєте ці коментарі і він отримує дуже смішний перший, а потім дуже сумний. Не менш, тому що багато чоловік не заробляється дуже багато, але виходить, що майже всі гроші надходять на них (людії) для їжі. Чоловіки впевнені, що за замовчуванням вони кладуть найбільшу і найсмачнішу частину.

Де подобаються чоловіки? Однією з причин є поганий виховання і неправильні. батькой Поведінка в дитинстві, коли дитина виростає під девізом «Все найкраще для дітей». У дорослому віці він стає занадто безтурботним. Він може отримати те, що він хоче в будь-який момент.

І в нашому суспільстві стереотип, що жінка повинна бути комфортним для чоловіка, який має тривалий корінь. Таке ставлення передало жіночу лінію від покоління до покоління. Як розповідає психолог Юлія Костюк на ситуації.





«На жаль, це дуже поширена історія для нашої країни. Жінка шукає можливість поводитися так, щоб чоловік був комфортним з нею: вона хоче виглядати невибагливий, невибагливий, передбачуваний, не хоче витрачати багато.

Таким чином, вона прагне виграти конкурс на чоловічу увагу і зменшити свою тривожність, причини якого часто лікують сумніви про її особистісні якості, зовнішній вигляд. Якщо ви аналізуєте дії цих жінок, то стає очевидним: величезна кількість зусиль, які не задовольняють свої бажання у відносинах, але на пошук шляхів показати чоловікам, наскільки комфортно вони можуть бути.

Як розпізнати це, роблячи особливий вибір у відносинах, жінка прагне бути комфортним? Щоб зробити це, вам потрібно щиро відповісти на себе прості питання: «Чому зручно з тим, що я буду робити зараз?», "Як я відчуваю, коли я це?", «Що мені жертвувати?». Як правило, ці питання досить виявляти лідируючі мотиви, навіть якщо питання стосуються теми, таких як їжа та відносини. й





Якщо є делікатна ситуація в сім'ї, подружжя необхідно обговорити її. Не приховує образ, але говорити про проблему на стадії його виникнення. Згода чоловіка і дружини дуже висока. Нехай він не має ідеї про інші. сімейні обов'язкиПрийняття за гроші. Бо він піднявся по-різному.

Серед інших речей, абсолютно всі жінки повинні навчатися голосувати свої бажання і потреби своєї людини, не дозволяючи ситуації вийти з контролю, коли дружини не можуть показати розуміння і повагу один одному.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное