Які краби і як їх приготувати

Якщо ви хочете здивувати сім'ю з новим ароматним блюдом, ви обов'язково будете приємно здивовані нашими рецептами для млинців. Це по суті такі ж котлети, але з невеликою різницею. Інгредієнти підходять для найпоширеніших, і вам не потрібно багато часу. Важливо розуміти, що секрет хорошого приготування лежить в продуктах свіжої якості. Збереження добре, але результат також важливий.





Крабові краби до краб-палички Ви приїжджаєте в полум'я, тільки використовуйте каструлю з товстим дном. В принципі цей секрет підходить для приготування будь-якого котла. Але крабові палички особливо ніжні і легко горять, залишаючись сирою всередині.

12313930р.



інгредієнти
  • 350г крабові палички
  • 2 яйця
  • 150г сир
  • 3 зубчики часнику
  • 2 ст.л. борошна
  • 100г сухар
  • 3 ст.л. соняшникової олії
  • кунжут
  • сіль
  • петрушка
  • томати


Підготовка
  1. Наріжте крабові палички з невеликим кубом. Вони повинні бути повністю розморожені, без зайвої вологи.



  2. Подрібніть сир і додайте його до помади. Стирайте масу. 499.00 Р



  3. Покласти 2 яйця в сирні палички. Подрібніть акуратно і додайте подрібнений часник. Смер знову.



  4. Додайте борошно і сіль в крабовий грунт. Займіть його в останній раз. Це необхідно для того, щоб всі інгредієнти добре приклеїли і котлети не розпадалися. Р



  5. Формуйте невеликі кульки і опустіть їх в тріщинах.


  6. Покладіть на сковороду нагріту соняшниковою олією і обсмажте до тих пір, поки ви отримаєте іржі скоринки з обох сторін.



  7. Посипати готові котлети кунжутом. Подаємо на стіл зі свіжою петрушки і нарізаємо томатом в якості прикраси.





Якщо це зроблено правильно, ви отримаєте ароматний сир-мейкГості можуть пообідати у ресторані. Моя сім'я любить їх, тому іноді я готую їх на вечерю. Для цього завжди є пачок крабових паличок в холодильнику. Не рецепт, казка!





У зв'язку з наявністю інгредієнтів ця страва не вдарить сімейний гаманець. І процес приготування настільки простий, що навіть дитина може повторювати його. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное