Як зупинитися на Саді без причини

Шукаю чоловіка, щоб перейти на новий етап власної розробки, спробувати на відповідальній ролі голови сім'ї, а потім батька. Але стосунки з дружиною не завжди безхмарно. І іноді виходить, що чоловік з цією жінкою нічого не з'єднує, крім побутових турбот.

І сьогодні видання. "Сайт" Про нас Як вижити шлюб І варто, якщо на другу половину немає яскравих почуттів? Цікаво, що про це говорять професійні психологи.





«Святий рік одружений, немає дітей, я не люблю дружину». Після перших 5 місяців одруженого життя він навіть пішов, але через свою слабкість він повернувся, тому що він не може стояти самотності. І я боявся, що я був самотнім, скаржився 30-річний Сергій.





«Я не хотів би розповісти про любов до весілля, але я був хабардним ставленням до мене, неконфліктовий характер, економіка і наявність двокімнатної квартири. Навіть коли я надав, я сумніваюся, але бажання жити від батьків і надії, що її доторкне ставлення до мене буде розгладити недолік яскравих кольорів, зважених.

Але я був неправильним. Тепер я повинен платити за власний розсуд. Наш сімейний життя спокійний і спокійний, ми живемо в сім'ї гнізда, готуйте, їсти, чистити, жити далеко від батьків. Але немає любові або почуття щастя.

Я витрачаю кожну відпустку з нею, але замість того, щоб насолоджуватися нею, я відчуваю себе небезпечним. Я часто дивлюся, якщо я можу бути з іншою жінкою. Навіть захопливе знайомство в Інтернеті, але через статус сім'ї не може вимагати більше, ніж просто зустрічей.





«Особливо, це може здатися, що розлучення є реальним рішенням. Але думка про це змушує вас пошкодити зусилля і гроші, які інвестують в облаштування житла, що доведеться залишити, інакше я не можу зробити. Крім того, оренда квартири дорого, і повернення батьків не є варіантом, особливо з самого батька останнім часом напої і влаштовує скандали.

Крім того, я не знаю, як пояснити дружині причину, тому що ми навіть не одягаємо, і з-за кордону здається, що все просто дрібно. Я іноді сумніваю, що після такого допитного акту я ніколи не знайшов жінку, яку я можу любити.





Перш за все, я хочу відзначити, що такі випадки не є незгодними, коли, в той час як в неяскравому шлюбі, чоловіки і жінки продовжують тримати сім'ю, тому що обставини змусять їх настоятися. А головне, що Сергій мав сміливість визнати себе тим, що проблема і що саме він не задоволений.





Вражаю, що Сергій вважає себе невибагливою і навіть слабкою людиною. І це ставлення до себе зважує його вниз, запобігає йому насолоджуватися життям. Напевно, перш за все, він повинен відновити самореспект, інакше зміни життя принесуть радість, говорить психолог Луки Микалян.

«Чи варто пам'ятати, що він любить про себе, які дії він гордий, які рішення він зробив правильність і гідність імітації. Він пам'ятає, коли інші люди захоплювали його.

Змінюючи ставлення до себе, людина, ймовірно, зможе виглядати на інших, в тому числі дружини. Може бути, він буде бачити більше, ніж домогосподарка. А тепер, коли він знецінює себе, він відливає тінь на дружині. Можливо, підсвідомо, він думає, «Дуже пристойна жінка повинна бути поруч з таким нерозмітним людиною? й

р.



Від чого ми сприймаємо. Отже, за цими рекомендаціями людина не зможе побачити щось цікаве і надихаючи в дружині, але і зможе запропонувати щось нове.

І навіть якщо вижити кризу шлюбу Якщо сім'я не досягне успіху і не може бути збережена, як ви зможете розпочати нове життя, не фокусуючись на негативних, але приймаєте нові можливості, які пропонуються в світі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное