Як зробити гру

Це рік, оскільки я створив. родючийй Все почалося з пошуку безпечних іграшок для моєї Лізки. Я не хочу її грати з китайською пластикою, тому я вибрав дерево і відчував. Ніжки, до речі, є дуже незрівняним і якісним матеріалом. Його структура відрізняється від усіх інших типів тканин.

Фетра іграшки Можна зробити навіть рукодільниці без досвіду, потрібно лише підібрати шаблони і візерунки середньої складності - і роботу піде сам. Кольори, форми, ескізи майбутнього можна вибрати відповідно до інтересів дитини або, навпаки, створити незвичайну іграшка, щоб привернути увагу дитини і розширити його горизонти.

А такі іграшки можуть прикрасити будинок на зимові свята!





Іграшки від повсті своїми руками "Сайт" готовий до вас книжка Фетра. Для прикраси будинку або просто для дітей!

  1. Ваша дитина обов'язково оцінить такі стильні і веселі іграшки!







  2. Оздоблення ялинки є обрядом. Кожен рік в оформленні дерева хочу додати родзинку. Один з них буде лацінай Поруч з керамічними і скляними новорічними іграшками, вони дадуть новорічну ялинку особливий шарм.

    689350







  3. І це рожева ллама ви легко можете зробити з дитиною. Поведи мене, час спільної творчості ваша дитина запам'ятається як один з кращих моментів дитинства. Для того, щоб іграшка була веселою і максимально живою, необхідно використовувати наповнювач, наприклад, синтепон. Місця кріплення деталей стібків вручну. Нитка можна вибрати в кольорі повсті, але вона буде виглядати цікавіше, якщо вибрати нитку контрастного кольору.

    р.







  4. З повсті можна зробити невелику декоративну ялинку. Ця іграшка особливо сподобається молодим дітям. Щоб зробити таку новорічну іграшка, потрібно вирізати дві дрібні шматочки трикутної форми від повсті темно-зеленого кольору і прикрасити їх яскравими гудзиками і різнокольоровими блискіками. Ці елементи пришивають до тканини за допомогою яскравих контрастних ниток (червоні, сині, сині, жовті). У той же час заповнюємо майбутній новорічний іграшка з особливим наповнювачем. Наприкінці шва тулуба попередньо вирізати коричневу повсть.









  5. Для виготовлення іграшок різних розмірів і кольорів знадобиться кілька клаптиків повсті. Найкраще вибрати матеріал середньої тяжкості - він не розривається при зрізанні і добре тримає форму. Крім відчування, вам знадобляться ножиці, лінійка, голка і нитки різних кольорів. Перед початком роботи підготуйте візерунки елементів іграшки заздалегідь або, якщо ви впевнені в своїх здібностях, негайно поріжте на повсть. Далі частини іграшки необхідно пришити, фаршировані синтепоном, і закріпити разом. При необхідності слід пришити гудзики замість очей, а також надати іграшки яскравість за допомогою стібків з різнокольоровими нитками.









  6. Кілька цікавих ідей!



    р.



  7. Ступні просто відмінно підійдуть при створенні милих іграшок і інтер'єрних прикрас, його нескладно працювати з ним, він відмінно порізати і приклеїти, і це не так дорого. Крім того, фетра Якщо ви прикрасите будинок, ці милі речі стануть оригінальним подарунком для друзів і колег, що розбиваються з категорії звичайних штампованих ювелірних виробів!





    Р





Я також запропоную, що ви знайомитеся з чудовим вибором виробів з жолудів і каштанів. Для творчості з дитиною, для шкільної виставки і створення затишку в будинку!



Щось про відчуження ремесла. Чому не тільки душа дитини, але і душа пропарених дорослих, відвідує свято. Налаштуйте одну з вечірок для створення родючий - і ви побачите, як після години роботи на ремесла, настрій покращиться, адже творчість настільки красива!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное