Як зробити коні для шарованих труб

Ця страва була знайома з дитинства. Коли я був маленька дівчина, я любив дивитися мій мама зробити це лікування. Процес приготування здавалося мені магією. Тепер, щоб дізнатися, як це зробити.

Шарні соломи Шар тестових труб Ви можете приготувати набагато швидше, якщо ви використовуєте деякі пристрої. Сьогодні ми навчимося створювати комфортні коні, з якими можна сформувати красиві вироби.





Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. крем-страу частіше.





Як зробити конуси для труб з кремом
  1. Паперові коні дуже легко зробити. Для цього потрібно перекручувати лист середньої щільності A4. Візьміть його по куту і поверніть його акуратно. Краї потрібно загорнути всередину. Це зробить товсту трубку і зафіксувати вільний кут.



  2. Другий варіант також виконаний з паперу. Для цього потрібно обрізати лист так, щоб ви отримали квадрат. Складіть його двічі і складіть його таким же чином, як і в попередньому виконанні. Не забудьте втекти по краях за якіржі.



Для того, щоб конуси були довше, можна загорнути їх в фольгу. Заготовки виконуються, і тепер можна почати робити апетитні соломи з вершками.





Рецепт класичних соломок з кремом

інгредієнти
  • 500г дріжджове тісто
  • 250г цукру
  • 2 ч.л. лимонного соку
  • 60 мл води




Підготовка
  1. Заморожені тісто розрізають на смужках і злегка розгортають з валиком.



  2. Обгорніть тісто навколо паперової роботи. Спробуйте переконатися, що тісто не виходить за межі краю паперу. 749890



  3. Змастити трубку жовтком і запікати при температурі 160 градусів до готовності.



  4. Половина цукру влити в ємність і додати сік води і лимона. Поставте бак на великий вогонь.



  5. Нарізки з чотирьох яєць збити міксером на високій швидкості. В процесі додайте цукор одну чайну ложку.
  6. Принесіть сироп до кипіння, потім повільно залийте його в білки, продовжуючи збивати їх на високій швидкості. Такий крем можна використовувати не тільки для труб. Вони також можуть прикрасити торти і торти.
  7. Готові труби охолоджують і заповнюють кремом. Посипати тісто цукровою пудрою. Бодибилдерши!





Категории

Смотрите также

Новое и интересное