Весільний салат рецепт

Моя людина і я пощастило відвідати сільське весілля. Відпустка була дивовижною, з міськими весіллями не можна порівняти. Столи в хати, танці на вулиці, багато людей, і розкішний стіл. Що б ви не сказали, господиня в сільській кулі для слави. П'ять видів картоплі, неймовірний сорт свининаЯкі салати.





Ми сидимо, тому очі відбігаються від сорту, жінка сидить до нас і каже: "Цей салат обов'язково спробуйте, ми готуємо його до кожного свята, нашого підпису." Ми не можемо відмовити, ми спробували. Дуже смачний.





Тоді я взяв рецепт, тепер я варю цей салат на мої свята. На жаль, нічого особливого, але як смачно, немає слів. Редакція "Сайт" поспішайте поділитися з вами свинина-салатй

Салат зі свининою Інгредієнти для салату
  • 500г свинини
  • 2 цибулини
  • петрушка


Інгредієнти для маринаду
  • 50 мл окропу
  • 3 ст. цукру
  • 1,5 ч.л. солі
  • 9 ст.л. оцту
  • 0,5 ч.л. чорного перцю
  • 5 ст.л. рослинної олії


Підготовка
  1. Передпосівна свинина. Можна додати трохи спеції до бульйону, цибулі і солі на свій смак. Головне - не перекриття м'яса. Також намагатися не засвоювати м'ясо, щоб ви могли її розрізати вся штука. Залиште м'ясо для охолодження в бульйоні.



  2. Тим часом зрізають цибулю кільцями, подрібнюють петрушки. Змішайте їх. До речі, можна сміливо взяти більше цибулі, ніж зазначені в рецептурі.



  3. Тепер приготуйте маринаду. Для цього змішайте воду, цукор, сіль, оцет, спеції та рослинне масло. Стирайте все це добре, ви можете додати перець чилі, якщо ви хочете. Якщо ви думаєте, що занадто багато оцту, не хвилюйтеся, сіль і цукор буде балансувати все.



  4. Нарізати м'ясо в тонких смужках. Тепер по черзі складіть м'ясо і цибулю в декількох шарах, з над щедрою качкою в маринаді.



  5. Потім надішліть салат до холодильника близько 8 годин. Довгий салат маринований, чим смачніше. Потім залишається тільки розкласти цю красу на тарілках, при посипанні зеленню і послужити до столу.





Я просто хочу попередити вас: краще взяти більшу пластину під салатом. Ви не зможете зв'язатися з нами, перш ніж це смачне, знежирене столик. У будь-якому святкуванні перший простий салат. Насамперед, всі подивилися на нього з небесним, як би нічого особливого, і тепер вони спробували і плести його для солодкої душі. Так я рекомендую готувати, кожен буде щасливий – це напевно!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное