Інструкція з приготування запеченої цибулі

Як ви відчуваєте про випічку цибулю? Навіть якщо ви, як мені, є одним з тих, хто ловить цибулю з супу і нехай вони в салатах, ви, безумовно, не можете залишатися байдужим до цього. Закускай Мій хороший друг Veronica поділився цим рецептом з мене і зараз немає бенкету йде без цієї страви!

Що таке, запечена гострий А сир в духовці втрачає свою гострість і соковитий запах, він стає солодким і дивно ароматним, але залишається хрусткою і соковитою. І смажений золотий сир скорин... Що про неї? Тексти пісень, а це означає: вона божественна! Я думаю, якщо ви готуєте блюдо, як це на барбекю над відкритим вогоньм, ви отримаєте фантазію гарячої пікніки.





Цибулю запечена з сиром Сьогодні редакція "Сайт" розповість вам, як випічкай Навіть ті, хто не вважає себе шанувальниками цибулі!





інгредієнти
  • 3 цибулини
  • 100г твердий сир
  • 1 ст.л. оливкової олії
  • 1 ст.л. Прованс трави
  • сіль, перець за смаком






Підготовка
  1. Зніміть цибулю, промийте і зріжте товстими кільцями, шириною 5-7 мм.



  2. Щоб заповнити, візьміть сир і виріжте його з скибочками довільної форми, яка повинна відповідати розміру цибулю кільцями. Другий варіант - натерти сир на невеликій тертці.



  3. Поставте цибулю на чашу, покриту пергаментом. Посипати її, посипати зеленню, посипати оливковою олією. до 1 2 3 4 5+



  4. Зверху викладають шматочки сиру або на вражаючу щіпку тертого сиру. Відправте закуску в духовку нагрітою до 200 градусів за 8-10 хвилин (для ірдиного кольору). Під час цього часу цибулю слід розм'якшити і втратити гострість, але зберігати невелику горбість, а сир повинен розтопити і позолочити.



  5. Це, сир-запечена готовий. Бодибилдерши!





Я також запропоную вам дізнатися, як зробити соковитий і серцевий салат Chipollino з цибулі і яєць. Затишна страва в блендері ока, і їжа точно в холодильнику!



Про нас Закуска Приготувати без найменших зусиль за 10 хвилин. Дуже смачно виглядає незвичайно і дуже смачно. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное