Як побудувати відносини з любов'ю минулого

Ви відчуєте повільно через Інтернет в абсолютно спокійному і щасливому стані, і раптом - на вас! Я можу побачити чоловіче торжество душі. Ви читаєте, ви далите, і це стає зрозуміло, що він не за нічого. Тема дійсно досить чутлива, близько до багатьох. Якщо ви любите це або не, люди звикли до одного року. відносини Продовжити після розлучення.

Нерідко це те, що стає літмусовим тестом для людей, які приходять до вже перерослий поле бою, який один раз ламається між двома. І коли починає виростити нове життя абсолютно різних емоцій, звідти раптово з'являється стара прихватка від кінчених відносин. Він заливає себе вина, говорить hello до своєї сім'ї і як правило, бо не сталося нічого.





В цілому стосунки між чоловіком і жінкою, особливо якщо вони раніше були пов'язані з сучкою шлюбу, завжди дещо складніше, ніж інші. Важко взяти боки тут, бо є так багато людей, тому багато думок. Тематичні думки. Давайте подивимося на один конкретний приклад, щоб збудувати наш редакційний колектив. "Сайт"й Це те, що молода жінка пише.

р.



до Ситуація полягає в тому, що мій чоловік має дружину. Ми одружені 3 роки, дитина. Вони розлучалися, бо подарував йому роги. Ми зібралися протягом 5 років, і дитина не хоче одружитися, говорить про те, що це етап пройшов. Але! Його родичі викликають на всі весілля ювілей. Вона не має підстав для відвідування своєї сім'ї. Він не займе мене з ним, тому що він знає, що це буде занадто. По суті, я дізнався, що він і вона ходила з однією з його родичів. Я поясню, що це аномалій, кричущий, худа, скандал - все безкінечно. Він говорить про своїх рідних, і він не має нічого спільного з ним. І він вважає, що нічого не виправда з тим, що він спілкується з нею під час бенкету для скла або двох, він не спить з нею. Для мене це дика, вона не підходить в моїй голові! Я не знаю, що робити. З одного боку, ви хочете нормальну сім'ю, з іншого боку, щоб приїхати його від родичів.





Натяг молодої жінки відчувається в кожному слові, абсолютно зрозуміло, що ситуація здається тривожною. Чи кладуть її сумніви на громадському дисплеї? Давайте подивимося, що інші думають.





- У мене є відчуття, що навіть якщо у вас є дитина разом, він не бере вас серйозно. Його сім'я казав йому, що він знав дружину. Це дивний. Шлях змішати. Нехай він все ще має почуття для неї, і вони знають його.

до Він називається, тому що це дружина, навіть ex. А ви не бажаєте маррі. Батьки можуть мати таку річ. Дружина також в Африці дружина, хоча б, матір їх онука.





до По суті, все залежить від психіки і відносин в кожній родині. Мій чоловік і дружина розлучилися, коли дитина була 5 років. Це було 25 років тому. Тоді як і створили власні сім'ї, все одно спілкуються між собою, практично відвідуючи один одного. Я дитина, тому що я вирощував. Він залежить від природи людей: хто не звертає увагу на це взагалі, він був і пройшов. І ви, чим більше ви фокусуєте на цих моментах, чим гірше ви робите себе.





до Все, що я знаю, нова дружина приймається родичами чоловіка для всіх ювілеїв і так далі, і колишня - остання стадія і відвідує колишнього матері-ю в інших випадках. Найчастіше, не кажучи, привітання на телефоні, а онуки придаються до колишнього батька-в-право. Ви не сприймаєте як trivial, тому що ви не дружини. Я не знаю, які відносини ви повинні, але пост показує, що він не думає, що ви є дружиною.





- Автор, подумайте про це. Він тонкий з цим. Аранжує спілкування з дружиною, можливо, він радий спілкуватись з нею і сидіти з родичами з їх спільною дитиною, як сім'єю. Я не розумію, чому ви збираєтеся з цим? Не нормально. Ви знаєте себе: ви злилися і не прийняті в сім'ю нареченому вашого чоловіка!





Я хотів би допомогти всім, хто в цій ситуації. Ми завжди хочемо знати, що У зв'язку з майбутнімй На нашу думку, найголовніше не входити в залежність, не жертвувати щастя і свободу. Якщо у вас є думка про це, зв'яжіться з ним в коментарях. Ймовірно, це може дати будь-яку силу або зробити все

Категории

Смотрите также

Новое и интересное