мудрість приготування саморобних цукерок "Арроу"

Моя мама колись розповіла про смішну історію. У той час він і його друзі пішли до Португалії, щоб заробити гроші. Як правило, справа, з часом вони почали боти гострої ностальгії. Друзі мами постійно сказали, що для цукерки "Сірва", там не було.

Україна



Мама втомилася від усіх цих розмов, вона почала пропустити жахливо. Однак вона не одна з тих, хто пропускає, вона воліє вирішувати проблеми. Так я зробив те ж саме: Я вирішив зробити цукерки, так як ви не можете купити його. Щодня вона мала день, купила інгредієнти і почала готувати.

Я приготував так багато, щоб кожен був достатнім. Всі прийшли, коли вони побачили цукерки, почали радіти, як маленькі діти. Тоді всі вечірні сидять, їсти цукерки, запам'ятовуючи старі історії і зануривши на довгий час про те, як їсти "рядок": з гострого краю або з плоского? Не вдалося досягнути певного висновку, але зникнення зникне.





І сьогодні видання. "Сайт" Покажіть, як зробити цукерки в домашніх умовах, і щось цікаве.

Домашнє шоколадні інгредієнти
  • 100-120г чорний шоколад
  • 120г вершки 33% жиру
  • 100г цукру
  • 1 ст. какао
  • 40г вершкове масло
  • 2 ст.л. міцного напою
  • 1 зефір
  • білий шоколад


Підготовка
  1. Почати варіння, перш за все, потрібно підготувати цвіль для наших солодощів. Вони виготовлені з товстої фольги. Наріжте муги, розкачати трубку і покласти її на підставку. Пшеничний гриль стане чудовим. Коли підготовка завершено, можна почати приготування цукерок.



  2. Перш за все, зробіть шоколад в мікрохвильовці або в сотейні. Покладіть шоколад на стіни прес-форм. Не запасний шоколад, щоб стіни міцні. Тепер відправте його в холодильник, щоб заморозити. 5985.



  3. У той же час ми зробимо деякі цукерки фаршировані. Варіть вершки з цукром до тих пір, поки він загущить. Потім додайте вершкове масло і какао, варіть хвилину і додайте дрібно нарізаний зефір. Стирання, відварити масу до однорідного стану. Зняти з вогню, додати трохи ароматний сильний напій для запаху і добре перемішати.



  4. Прохолодити начинку і залити шоколадні форми для цукерок. Додайте в холодильник ще 10 хвилин.



  5. Зверху акуратно залийте цукерки з розтопленим шоколадом. Коли остаточно заморожені, ви можете зробити крапки білого шоколаду, як в оригінальному. Прекрасне золото готове.





Як можна побачити, варити. шоколади в домашніх умовах Не так важко. Цукерки дуже смачні, майже як справжня «стрілка». Уміла господиня пішла далі, ніж «Арроу» з класичною начинкою. Немає кінця до експериментів.

Тут, наприклад, велика версія звичайних солодощів, але з начинкою горіха. Пошта дуже цікава.

, Україна



І це, на перший погляд, є стрілою з праліном. Якщо ви обираєте елегантний пакет, все стає більш яскравим.





Або рожевий варіант начинки. З повагою, мій улюблений.





Як бачите, господиня здатна все, добре в усьому. До речі, про те, яка сторона почала їсти цукерки, ми не вирішили. Ми обговорюємо її в редакційному офісі, ви дізнаєтесь, що кожен тут також має різну думку. Я люблю почати з плоского кінця, що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное