Інструкція з приготування маринованих грибів

Незабаром почнеться серія зимових канікул, тому я вже поступово шукаю цікаві рецепти на новорічний стіл. І нещодавно дивився Ольга Мавей крутий маринадай Він готується без води, при цьому гриби виходять дуже ароматними і соковитими, так як якщо власному соку.

Сам процес приготування займає всього 7 хвилин, що також хороший бонус до рецептури. Тільки краще робити 2-3 норми цієї страви одночасно. Fungi їсти блискавку швидко, перевірити мій будинок!





Смачні мариновані гриби Редакція "Сайт" Підготовлений для вас, шановний читач, корисні інструкції для приготування їжі мариновані моркви і цибулю. Приготуйте швидко і дуже сподобалося гостей!





інгредієнти
  • 0,5 кг грибів
  • 1 цибулина
  • 1 морква
  • 2 ч.л. цукру
  • 1 ч.л. солі
  • 3 ст. оцту (9%)
  • 1 ст.л. рослинної олії
  • 2 лаврові листки
  • 10 горох чорного перцю
  • 3 горох солодкого перцю
  • 3 зубчики часнику






Підготовка
  1. Очистити цибулину, порізати її навпіл і порізати її півкілцями. Морква також очистка, мийка і натрієва на великій тертці або на морквій тертці в корейці. р.



  2. У сковороді заливають оцет і рослинне масло, а також сіль, цукор і спеції: лавровий лист, 3 горох розсіяного перцю і 10 - звичайний чорний перець, подрібнені гвоздики часнику.



  3. Вимийте гриби, висушіть, а також відправте в каструлю на маринаду. 20843434



  4. Покладіть цибулю і моркву на гриби. Покрийте сковороду кришкою, викладіть на середню вогонь протягом 7 хвилин, потім відключіть вогонь і залиште до повного охолодження.



  5. Перемішати гриби і покласти їх в холодильник на ніч. р.



  6. Це, смачно і смачно соковита Овочі готові. Bon appetit!





Я також раджу дізнатися цікавий рецепт салату з грибами під красивою назвою «Король столу». Кормові, ніжні, ароматні і несамовисті красиві!



Дуже смачна страва. свято! Так легко зробити будинок щасливим. Мені подобається, що сама підготовка не займе багато часу і зусиль.

Я зателефоную їм "Фантазія грибів в моєму соку" і раді послужити гостям. Ви не пошкодуєте!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное