Що таке суть тесту з чашкою кави в інтерв'ю

Одного разу в холодну зиму я пішов на інтерв'ю з досить великим підприємством. Я завжди хочу знати, скільки я досвідченийУ себе це квест приносить мені задоволення. І це тому, що кожен раз я знаходжу нові трюки, які використовують HR і навіть CEO, щоб визначити співробітника, який є стовідсотковим правом для них.





У цей час не був винятком. Олег Макаров, компанія Eychar "Сайт"Вона зустрілася зі мною особисто і запросив мене в бізнес-зал. Цей дивний мене, як правило, в міру того, що інтерв'юВам необхідно заповнити анкету і взяти на себе психологічний тест з пурпурпурними слонами і родзинкою князів Бруней. Проте, речі не було, як я звик. Що сталося далі.





Олечка запитала мене, як я зробив, чому я вирішив шукати нову роботу і все це. В цілому, наш діалог не зобов'язався взагалі. Ми говорили про це, якби ми знали один одного протягом тривалого часу, робота доторкнеться випадково. Олечка запропонувала мені каву, і я не відмовлявся.





Не зупиняючи діалог, дівчина зробила чашку для себе і для мене. кремовийТак ми почали говорити про деякі робочі питання знову. Я чекав Олечка, щоб попросити мене про освіту або попередній досвід, але ні: розмова була більше про специфіку роботи в компанії. Нарешті, кава була закінчена, і тут почала найцікавіше.





Я зумів зловити альтанки Олечика, так як якщо випадково кинути на порожній стакан. Хтось ще може подумати, що дівчина просто думають про час, який засвоюється інтерв'ю, але це здавалося мені, що вона чекала щось від мене і наше спілкування все ще більше. Що це було. часЩо я помітив час.





Олечка поінформувала мене, що вона буде називати, коли компанія прийняла рішення про мене, і ми сказали: І тепер дуже ретельно! Порожня чашка кави залишилася на столі, і це було з того моменту, що почався прихований тест. Дівчина дивилася на мене і я виглядав на неї і на чашці. Взяв мене буквально один другий прийняти рішення. Дізнайтеся, які параметри можуть бути.





Що потрібно робити?
  1. Так само покинути, поцілунки і поцілунки Олечка добра, як старий друг, патчуючи її на спині.
  2. Щоб поводити ніс в серветку і покласти її в стаканчик, подивіться в офіс, наповнений робочими інтровертами, подрібніть «Хай, фермери!» і просто прогуляйтеся занадто.
    707494

  3. Візьміть чашку, перейдіть до роботи інтровертів і запитайте, куди його покласти. Деякі з них, ймовірно, пити каву теж. Якщо немає відповіді, просто залиште чашку на одному з них на робочому місці і залиште.
  4. Поставити Олечка, де кухня або ванна кімната, взяти чашку, поїхати по зазначеному маршруту (в той же час піти в туалет), залишити там і залишити.


  5. Зняти з Олешки, що робити з чашкою, і краще дізнатися, де кухня є, мити чашку після себе, повернути на місце, сказати спасибі Олечка і залишити.


Я зробив п'ятий варіант: Я промив чашку і залишила його, де Олегівка продемонструвала. В перший раз, як правило, ця поведінка від нових людей не вітається. Але як виявилося, я зробив все правильно!





Повідомляємо, що це тест корпоративної сумісності та офісної культури, а також дві третини здобувачів. І диплом бос не просить причину, що якщо ви не можете видалити мус, то працівник, який ви, швидше за все, не так, щоб довести себе навряд чи хочеться.





Це простий стакан кави може розповісти вам про ваші потенційні якості. Тепер, перед тим Як інтерв'ю при поході роботиНе в першу чергу дивиться на диплом, але як комфортно буде працювати з вами. Навіть якщо ви є видатним фахівцем, але ваш характер ще однаковий, повірте мене - пошук роботи буде дуже важко для вас. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное