Як зробити вафлі без вафлі

Неприємний настрій і моя душа хоче щось особливе. Наприклад, смачні хрустки з конденсованими вафлями!

Я роблю вафлі дуже рідко, і тому у мене немає вафлі в домашніх умовах. Я не хочу замазувати маленьку кухню для солодкості, що я зробив кожні три роки.





Саме тому, після довгого експерименту я навчився варити. вафлі без сковородий Процес приготування трохи схожий на варіння млинців, але спеціальна консистенція тесту дозволяє зробити його настоєними вафлями.

р.



Якщо у вашій сковороді є ребристий дно, то ваші вафлі вийдуть з красивим малюнком, як і їх підписний варіант ресторану!





інгредієнти
  • 240г вершкове масло
  • 6 ст. цукру
  • 4 яйця
  • 1 ст.л. борошна
  • фургон


Підготовка
  1. Отже, щоб зробити тісто для наших приголомшливих вафель, спочатку потрібно змішати яйця з цукром. Протерти їх разом. р.



  2. Мелетове масло і додати в яєчну суміш, просіяти борошно там і доповнювати його ваніліном. Тісто необхідно зробити в консистенції схожим на рідке згущене.



  3. Зварити вафлі в сухому, злегка теплому каструлі. Помістіть 1 ст.л. тіста, акуратно змащуючи її по всій поверхні. Кожна вафлі повинна бути висушена протягом декількох хвилин на кожному боці.



  4. Кожна вафельна вафельна трубка відразу після висихання, так як вона дуже швидко охолоджується.






Вафельна начинка варто думати про заздалегідь, але я вибрав найцікавіші варіанти для вас!

Кращі вафлі Топпінги
  1. свінгери
  2. сирний сир
  3. ганаш
  4. білково-кремовий
  5. лимонний крем


Рецепти приготування лимонного і лікованого крему для соломок можна знайти в цьому відео:

про:blank

Як видно, панчохи Кукурудза не складна, але займе трохи часу і терпіння.





Успіх приготування!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное