Домашній картопля Рецепт в духовці

Я пишу вам, мій редактор. "Сайт" з гострим питанням. Що ми робимо? Мій чоловік буквально не зіпсує мене - дати йому картоплю з ковбасами, тільки катування вже! Я досить захоплюю пилосос, як пластина їжі. Неважливо, що я роблю, я отримую. До речі, шкода за нерівномірний рукопис.

3610Р. 4200Р.



Ми не маємо вибору, але щоб відповісти на запит на допомогу! Шановна Авдотия Єфімовна, доведемо чоловіка на екран, разом ми навчимо його варити. крок за крокомй Немає нічого складного. Дивитися, Казимир Епіфанич, тут ретельно і спробувати не відволікатися на п'ять хвилин.

Р



Якщо ви ніколи не очистили картоплю з шкіри, перш ніж, вам доведеться освоїти це просто. До цього візьміть увагу на вишуканість п'яти кімнат кожної кухні - холодильник - і переконайтеся, що всі інгредієнти знаходяться в місці. Якщо ви не повинні йти до найближчого харчовий магазинІ свіже повітря, як ви знаєте, завжди прогріває апетит. Будь-який, інгредієнти! Перший або другий, оплачується!





Вам потрібно.
  • 1 кг картоплі
  • 400г мисливські ковбаси
  • 1 велика цибулина
  • 1 солодкий болгарський перець
  • сіль і перець за смаком
  • свінгери
  • руді
  • Базилік
  • хоп-сунель
  • свіжі зелені, петрушки або кропу


Якщо ви бачите ЛогінЦе океї. Ви можете переписати свої імена на телефоні і в магазині допоможе вам. Якщо ви знаєте, що це означає. Отже, якщо інгредієнти знаходяться на місці, горщик готовий, починайте сакрамент. Ми віримо в тебе, Казимир Епіфанич!





Підготовка
  1. Починаємо з солодким перцем, необхідно очистити зерна, а потім порізати соломкою. Коли ви зробили з цим, виріжте цибулю. Тут ви повинні зробити складний вибір: вирізати напіврингами або невеликими. Якщо вам не подобається цибулю, то маленька - в час випічки Невидимий.


  2. Перед тим як вирізати картоплю, потрібно очистити їх. Згадуємо це вище, обов'язково. Вирізати картоплю на скибочках або кубиках, як вам подобається і чим зачаровує ваш внутрішня естетикай Заготовки не повинні бути великими, інакше картопля буде запечена протягом тривалого часу.


  3. Коли всі інгредієнти подрібнюються, кидають все в чаші, перемішують, додають сіль, перець і спеції, які вже повинні бути готовими. Обов'язково проконсультуйтеся з дружиною до цього, для чого не здорово. Ми знаємо, що вам подобається пряний, потім не соромтеся покласти червоний перець. Поставте більше, якщо ви хочете, щоб ви вийшли самостійно.
    , Україна

  4. Мисливські ковбаси Вони мають один серйозний недолік - вони вже смачні, важливо побороти спокусу, щоб не їсти їх перед тим, як вони йдуть в духовку. Збережіть і зрізати великий, але в будь-якому випадку не закривайте очі, можна пошкодити. Додайте його до картоплі і перемішайте її знову.
    3610Р. 4200Р.

  5. Ви можете випікати різними способами: в рукаві, на відкритій сковороді або в козацьких. Але в цьому випадку запитайте дружину, щоб подарувати їй кохану. каструліЗмастити стіни рослинною олією, покласти все, що у вас є всередині і покласти її в духовку. Переконайтеся, що ви покриваєте його.


  6. Процес випічки Прийміть час, ви будете чекати півгодини. Використовуйте цей час мудро, але не перемістіть далеко від кухні, щоб нічого не спали. Просто в разі, встановіть сигналізацію. На сигналі видаліть горщик з духовки, видаліть кришку і посипте картоплю свіжою зеленню. Дядько!




Привітання, Казимир Епіфанич! домашня картопляТак, з ковбасами, так, в духовці, створеному вами, і для цього передбачається замовлення. Що? Дискусії з Авдотиою Єфімовною під час дегустації. Ми бажаємо Вам приємного апетиту і запрошуємо вас поділитися враженнями в коментарях. Ми очікуємо відповіді: Привіт, Я Казимир Епіфанич. Я прочитав рецепт. Тепер моя дружина не згасає мене.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное