Як побудувати відносини з дочкою

Коли діти виростають і починають жити окремо від батьків, це часто буває важкого тесту для останнього. І в цьому випадку рідкісні візити дорослих синів або дочок стають справжнім святом для старших мам і батьків.

Але є протилежна ситуація, коли дорослі діти продовжують жити з батьками, ставши реальним тягаром. В результаті зв'язок між близькими людьми тільки погіршується, але кожен з них боятися прийняти перший крок, щоб змінити все для кращого. Що це таке?

р.



Моя дочка тепер 29 років. Я недавно розірвав мій чоловік і перейшов у мене. Тепер ми побачимо з нею і її маленьким онуком в однокімнатній квартирі. Відчуття важко: дочка часто сердитися і без, може бути грубим або скандальним правом перед дитиною, говорить Ольга.

«Я спробував жити окремо, але без успіху. Як тільки я залишилася на дачній ділянці, вона відразу прийшла на мене. Я пішов в місто, і вона пішла. На мене є проблеми. Моя дочка каже, що вона не може робити нічого...





«Дяку розмову про житлові будинки з її пропозиціями купити більшу квартиру. Він не хоче жити окремо і чути. Я люблю мій онук і дочку, але в 54 я хочу миру.

«Я вже працює дві вакансії. І на рідкісних вихідних, я хочу відпочивати, бути поодинці, жити в будинку, де є речі в місцях, де я кладу їх. Це занадто багато?





З слів Ольги, здається, що її дочка повністю не здатна або небажана взяти відповідальність за її життя, а також для життя її молодого сина. Ймовірно в шлюбі цей недолік дівчини не так помітний, але в житті після розлучення проявляється від самих непримітних сторін.

У простих умовах дочка хоче стати матір'ю знову. батькоНавіть два діти одночасно. Дочка свідомо або підсвідомо намагається поставити тиск на маму емоційно, змушуючи її прийняти модель сім'ї, де Ольга є головою сім'ї, і її дочкою і онуком є два маленьких бездоповідних дітей.

І в цьому випадку спроби втекти з своєї дочки в країну або в будь-якому місці ще не врятувати ситуацію, адже проблема буде вирішуватися тільки тоді, коли ця 29-річна дівчина навчається бути незалежною. Непросто.





Я впевнена, що Ольга повністю боїться. псуватиІ так він намагається розгладити гострі кути. Але це не вирішує проблему, але тільки посилює його. Тому потрібно знайти силу і сміливість вжити радикальні заходи.

«Для двох жінок тепер на імбирі. Єдиний спосіб, щоб почати відверто обговорювати поведінку одного. Імовірно, ви повинні чітко поговорити з дочкою про умови, як і коли вона повинна знайти житло, говорить сімейний психолог Аріна Ліпкіна.

р.



Звісно, дочка, яка, очевидно, боїться змін. Можливо, вона намагатиметься “покарати” мати, наприклад, припинивши спілкування. Але це необхідно не тільки для себе Ольги, але і для своєї дочки, які повинні навчитися вирішувати проблеми і завдання життя. Батьки можуть допомогти, але робити всі роботи для дорослої дівчини.

Зрозуміло, що вона не могла підняти свою дочку правильно, що вона не навчила її впоратися з власними проблемами самостійно. Але ви не можете перезапустити контроль самостійно.

3610Р. 4200Р.



Не легко підходити до дорослої дочки, яка намагається маніпулювати вас, але відступаючи і приховавшись від складних викликів не вирішує проблеми. І з часом буде складніше. погані стосунки з дочкою Це тільки гірше. Таким чином, необхідно визначитися з радикальними змінами якомога швидше, навіть якщо дочка сприймає таке рішення в байонцях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное