Як пришити хутро чун

Зима поступово потрапляє в себе, погода стає снігом і морозива. У цей час ви хочете загорнути тепліше, знімаючи зимовий одяг з шафи. Вони настільки красиві, так солодкі і солодкі. У нашому улюбленому пансіонаті Ольга Папуєва є пара цікавих ідей.





Для зимового холоду пропонується зшити затишне чиччолинай І "Сайт" Я буду ділитися з вами інструкцією Ольга Папсуєва. Гарна жінка, я не можу подивитися на неї!

Почнемо з тим, які матеріали нам потрібні для рукоділля. По-перше, ви повинні знайти в шафі деякі старі куртки для хутра, подвійний або просто купити невеликий шматок матеріалу. Ольга Павлова використовувала сегмент штучної шкіри з хутром всередині. В принципі можна використовувати те, що під рукою.





Потім потрібно вирізати два квадрати. На боці квадрата довжина вашої стопи. Ви можете використовувати старий домашній тапочки для вимірювання. Заміряйте бажану довжину будь-яким зручним способом і зробіть позначки на тканині. Зверніть увагу, що якщо шкіра щільна і не розтягується, зробіть невеликий запас.





Виріжте квадрати. Ви можете вирізати ножиці, але це зробить багато сміття. Краще використовувати спеціальний ніж або звичайний лез.





Покладіть квадрат навпіл і зшийте краю на одну сторону разом. На цьому боці буде п'яти. Ви можете пришити вручну, без машинки. Все, що ви повинні зробити, це отримати тверду нитку. Кут можна шити додатково, щоб зробити його красивим. Нижче буде відео, в якому Ольга Папсуєва покаже все це.

, Україна



Потім потрібно спробувати на нашому заготовці, щоб зрозуміти, скільки вирізати або обгорнути. Складіть кінці тканини, щоб ви почувалися комфортно і просторі. Ми повинні зробити ноти.





Тепер вся справа повинна бути зшита. Зробіть застібки і закріпіть їх. Я недосвідчений ремесла, але навіть я досягнув. Який засіб можна зробити це.





Тепер ми повинні отримати носок. З'єднайте краю і потім протягніть навколо носка широким стібком. Після ретельно протягуйте нитку так, щоб носка вказувала.





Нитка повинна бути міцною або вона зламається. В кінці необхідно додатково зафіксувати все це і пришити ще кілька стібків. Наші хуни майже готові.





Крім того, можна прикрасити Чуні з помпоном, виглядає мило. Решта робиться. Ви можете носити його і насолоджуватися теплом. До речі, легко пришити чоловічу шию за принципом. Мій чоловік і я зараз обидва носіння, його старий тан прийшов в руки.

Р



Якщо у вас виникли питання, ви знайдете відповіді на це відео. За дорученням Ольги Папсуєва, рукоділля - це задоволення!

про:blank

Такі затишні домашні тапочки просто на зиму. Ми пришиваємо і насолоджуємося теплом. Ви любите ці милі хуни?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное