Чи можна заморожувати сир?

Все починається, як в сматку Крилова: «Країна десь Бог відправив шматочок сиру,» і кинувся. Один шматок зліва, висихає в холодильник, відкидає його, потім інший, третій, і немає кінця до нього. Це життєрадісна їжа, як це, і точка не навіть що ми не живемо дуже широко. Чи є це право? садиба Чи можна викинути щось, як це?





Коли я кажу собі: як дивно, що є диво технології – морозильник! З його введенням в будь-який будинок, підхід до кількості і якості продукції змінив багато. І ягоди там, і шматочок м'яса, і тепер також зрілий Я отримав його. Вчити мене, як це зробити, занадто, сир був відсутній. Вона сказала, що "Сайт" Я знайшов його.





Наші редактори вже мали честь розповісти про те, як правильно заморозити зелень, і як для сиру, сьогодні ми будемо писати про це вперше. Проте, для хороших новин про наш уважний сайт до кожного великого шолома користувача. добротай Тепер зберігайте сир!





Статус на сервери
  1. Відкрийте холодильник і ретельно огляньте його - обов'язково десь в відокремленому місці пропускає висихання. млинці І, можливо, не один. Отримайте всі


  2. Сортувати все не потрібно: чи жорсткий, м'який, рубати на тертці в загальній ємності. Ви також можете додати свіжі сири до сендвічів. У будь-який момент ви знаєте, що інгредієнт У вас вже є.


  3. Обгорніть тертим сиром в пластиковій плівці і покладіть його в морозильну камеру. Не соромтеся оновлювати вміст кожного разу, щоб залишки сиру не linger. Тепер, коли потрібно зробити касерол, піцу або будь-який інший сирВи вже маєте основний інгредієнт!




травень. свінгери без страху, що він буде прилипати разом або що щось інше буде з ним. Він відмінно збережений і свіжий не поступається нічого. Безперервні переваги, тому що це економний, практичний і дуже зручний, не потрібно запускати в магазин. Якщо ви знаєте будь-які інші цікаві секрети, пов'язані з зберіганням сиру, обов'язково напишіть про це в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное