Що очікувати від першого місяця зими

«Це холод, і ми раді бачити зиму матері». У грудні для багатьох людей час починає протікати ще швидше, так як потрібно підготуватися до неї. зимовий часПодаруйте подарунки всім, подумайте про новорічний стіл, оберіть наряд. Не кажучи вже про те, щоб підвести підсумки року і завершити різні питання пресування.

Зробіть грудень щасливим, дотримуйтесь порад Анжела Перлина! Цей досвідчений фахівець, вивчення впливу естезіальних органів на земний світ і життя людини, відкрився карти, Як досягти щастя і гармонія в грудні 2019 року. Два знаки знайдуть свою любов, три будуть мати кар'єрні зміни.





Прогнози за грудень 2019 Сьогодні видання "Сайт" Він розповість про те, що чекати від перший місяцьй Все про любов, здоров'я та кар'єру!

  1. Овен.
    У грудні 2017 року компанія «Aries» змінила статус. Можливо, хтось змусить Вам шлюбну пропозицію, приємно здивує новину вагітності. Але ще більше так, зміна статусу стосується роботи: просування або зміни в напрямку – це те, що цей красивий знак може очікувати в першому місяці зими. Після 10 грудня відбудеться бажання навчатися. Це хороший час, щоб отримати необхідні навички. Варто зафіксувати фінанси. Новий місяць 26 грудня принесуть нові ідеї, які будуть впливати на наступний рік 2020 року.

    про:blank

  2. Таурус
    3 грудня Юпітер вступить в 9 будинок Таврю, будинок віри та віри. Вплине на ваше ставлення. Я хочу змінити життя. Подорожі, освіта, поїздки до святих місць – це райони, які привернуть увагу Тавруса. У вас буде можливість кар’єри цього місяця. Управління оцінить ваші попередні досягнення. І якщо ви докладете всіх зусиль і справтеся з поставленими завданнями на цьому етапі, то на початку наступного року ви будете зустрічати в вищому стільці і з більшою зарплатою.

    про:blank

  3. Близнюки.
    Анжела Перлина обіцяє Близнюки на подію і складний місяць. З перших днів періоду ви будете душені всілякими порадами як близьким людям, так і від керівництва, партнерів і колег. Неймовірно, що вам сподобається цей сценарій, типові представники повітряного знака будуть відчувати гострий недолік свободи і особистого простору. До кінця місяця енергія і сила збільшать, з'являться нові ідеї, які допоможуть вам реалізувати деякі ідеї до кінця місяця. Про зміну робочих місць, зірки рекомендують в грудні, щоб розпочати співбесіду.

    про:blank

  4. Р
    Юпітер входить до складу вашого бізнесу протягом усього року. Цей період обов'язково принесуть любов раків, шлюб, партнерство, будуть важливі знайомства. Ви будете щасливі в будь-яких відносинах. Будьте обережні про здоров'я. Спробуйте не пересуватися, не забудьте про вправи вранці і добре сну. Не зайвим буде медична експертиза!

    про:blank

  5. Леся
    У грудні Леви повинні вірити в свою силу і можливості. Самоконтролю та ініціатива стануть запорукою успіху у значних сферах. Грудень Удачливий місяць Лео з точки зору особистого життя. Це час, щоб дізнатися людину, яку ви чекаєте. Взаємовідносини будуть розвиватися досить швидко. Час дивовижних дат, ніжності та задоволення чекає вас!

    про:blank

  6. Вірго
    У першому зимовому місяці Вірго очікує перемоги в одному з найважливіших напрямків життя. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Фінансово, все буде краще! Не існує проблем зі здоров’ям протягом усього періоду. Однак не довіра і труднощі в особистому житті можуть негативно вплинути на настрій і мотивацію. На щастя, до кінця місяця всі незгоди вичерпають себе, і ви повернете внутрішній баланс.

    про:blank

  7. Лібра
    Розташування зірок Це говорить про те, що Лібра очікує дуже стресовий, але досить успішний місяць. Ключові події періоду будуть пов'язані з професійною сферою, майже ціле грудня вам доведеться присвятити свою кар'єру або власного бізнесу. На цій основі можуть періодично виникати незгоди з життєвим партнером та родичами, але серйозні конфлікти не прийдуть. У галузі охорони здоров'я в перші дні грудня Лібра може відчувати себе дуже втомилися. Спробуйте провести цей час, не планувати важливі речі, які вимагають великих фізичних і емоційних витрат. Якщо ви не подбаєте про себе зараз, ви будете зіткнутися з неприємними наслідками в кінці місяця.

    про:blank

  8. Корпіо
    У грудні 2019 року ви повинні працювати важко. Зробіть свій найкращий і міцний. Ви також повинні поспілкуватися з людьми, які неприємні для вас. Щоб уникнути неприємностей, не втрачайте в конфлікт. Зростання соціального кола. Можливо, ви хочете піти в коледж або стати блогером. Ви починаєте висловити свою точку зору, ваші думки в письмовій формі на маси. З грудня Скорпіос стане більш соковитим!

    про:blank

  9. Сагітара
    З середини місяця ви будете фінансово щасливими. Scorpios також може відчувати себе самооцінку. Це сприятливий період для великих покупок у вигляді автомобіля або землі. У царстві любові все буде плавно. Не забудьте зіпсувати своїх близьких!

    про:blank

  10. Капріж
    З середини місяця ви відчуєте, що чорна смуга надходить до кінця. Багато Капрігони будуть щасливі і зможуть піднятися на новий крок. Найсучасніші та ефективніші будуть останні дні грудня. Ви зможете покласти кінець на всі незакінчені процеси, завдяки яким будуть відкриті нові можливості та хороші перспективи. Ці дні, багато Capricorns знайдуть високоплатні роботи, сприяють особистісним бізнес-проектам або залучати до незвичайного хобі, який почне генерувати дохід на початку наступного місяця.

    про:blank

  11. Акваріус
    Зі святами Aquarius рекомендується ретельно продумати про те, чи вступати в відносини з людиною, знайомство з ким почнеться в грудні. Спочатку спілкування принесе багато приємних емоцій, і може здатися, що ви нарешті зустрінете дух. Тим не менш, за час, ви будете розуміти, що ви кинулися до висновків, по суті, є мало спільного між вами. Послухайте, які близькі друзі говорять: в цій ситуації вони будуть прямо. Здоров'я не вдається!

    про:blank

  12. Риби
    У перші місяці зими доведеться зануритися в роботу і бізнес. Ви відмовляєте багато речей, і зараз ви повинні мати справу з ними. Наприкінці грудня сприятливий час прийде на реалізацію мрії. У Догляд за здоров'ям рано Грудень бажано виключати фізичні навантаження, так як в цей період спостерігається висока ймовірність травм.

    про:blank



Також я пропоную вам познайомитися з місячним календарем стрижок на 2020 рік. Кожен місячний день своїми силами впливає на здоров'я і красу волосся. Відвідуючи перукарню на непристойний день, ви не тільки будете щасливі протягом наступного місяця з успішною стрижкою, але і привернете багатство і увагу протилежного сексу в ваше життя.



Я малюю лінію 2019 з посміханням, все завдяки пораді коханої. Анжела Перлина.! Я сподіваюся, що це знання допоможе зрозуміти себе, усвідомити ваші потреби, знайти гармонію з світом у всьому світі і себе.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное