Що може бути виготовлений з Mandarin Peels

У грудні я їсть гнів в кілограмах, ретельно прокладаючи шкіру біля. Я використовував, щоб відкинути його. Але потім я бачив друг в домашніх умовах прохолодний декор і вирішив спробувати зробити гірлянду. Я просто не можу зупинити там, бо це було цікаво!

Сьогодні видання. "Сайт" підготував підбір ідей для створення виробів з кепікій Під час зимових свят ми приїдемо!





Мандарін ремесла
  1. Хочу зробити квіти з небезпечних пілінгів. Шкіра розрізається як картопля, одна тверда стрічка. А потім він скручує і висихає. Можна сушити на нормальному акумуляторі. Час повного висихання кілька днів. Що не зробив красиву троянду?



    , Україна



  2. Для цього кепікіВам потрібні ласощі, форми тіста у вигляді зірок, сердець або інших фігурок і мотузки. З свіжої шкірки розрізають форму елементів гірлянди, кладуть їх на мотузку і прикрасить садовий будиночок або ялинку.







  3. Ну, це мій улюблений варіант! Свічки з тандинів не тільки красиво виглядають, але і смачні! Щоб зробити їх, необхідно спочатку намалювати лінію в колі з ручкою. Потім порізати шкіру уздовж лінії без дотику лобів. М'якоть легко тягнути ложкою. Залийте оливкову олію, покладіть гніт. Зверху розташуйте половину шкірки з попередньою візерунка.







  4. Інший випадок використання кепікі Домашній повітряний освіжувач. Залити скляні вази або банки з різними кольоровими гальками, намистинами, намистинами, ароматними зеленню і додати мандарину або апельсинову шкірку зрізаними зірками або кола. Ви отримаєте красиву, смачну чуйну суміш, яка налаштує святковий настрій і додасть багато позитивних емоцій!







  5. Більше цікавих ідей!





  6. І взимку ви можете насолоджуватися справжньою чаєм. Так само вирізати з свіжої гандинової скоринки маленькі фігурки, як на гірляндах, але не повісити їх на мотузці, і висихати. Додайте фігури до чаю або просто залийте окропом тангринові скоринки і отримуйте задоволення!









Новий рік – це чудове свято, коли кожен з особливими трепідаціями очікує дива і вважає, що все буде чудовим. І зміцнити стан відпочинку або зберегти його довше, я раджу вам навчитися красиво прикрасити приміщення гірляндою. Нехай всі кімнати світяться!



Виявляється, що гнівці не тільки їсти, вони можуть бути створені. І навіть робити це! Я запитую всіх, щоб зібрати для мене. цитрусй

Я дуже рекомендую вам щось схоже для вашого будинку. Час, проведений в творчості, приносить тільки позитивні емоції!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное